Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fpersha-prezentatsiya-novoho-romanu-iren-rozdobudko-tut-i-teper%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Перша презентація нового роману Ірен Роздобудько «Тут і тепер»

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію роману Ірен Роздобудько «Тут і тепер», яка відбудеться 8 вересня. Початок – о 18.30. Модераторка – Леся Воронина.

Як завжди, у центрі уваги письменниці стоять жіночі долі та історії, які можна назвати типовими для нашого покоління.  Чотири подруги – головні героїні нового роману Ірен Роздобудько – вирішують жити тут і тепер, не очікуючи на те, що їм будуть подаровані інші часи. Колись давно на запитання: «Чого б ви хотіли для себе після того, як ваше доросле життя стане штучним, втратить свіжість і справжність?» кожна з них відповіла по-своєму: смерті, слави, свободи... Тоді вони ще не знали, що коли життя впритул наблизить їх до цих понять, вони зрозуміють: немає нічого важливішого, ніж рятувати від смерті інших, слава не замінить справжньої любові, а абсолютна свобода часом межує з егоїзмом.

Про новий роман розповідатимуть авторка і видавці, а модеруватиме захід письменниця та радіоведуча Леся Воронина.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

08.09.2016 18:30 0
Поділитись