Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/oholoshennya-knyzhkovoho-topu-barabuky-2017/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Оголошення книжкового Топу БараБуки-2017

Книгарня «Є» запрошує на оголошення топу найкращих дитячих книжок українських авторів та ілюстраторів 2017 року за версією редакції простору української дитячої книги «БараБука».

«БараБука» підсумовує перемоги у сфері українського дитячого, підліткового й родинного читання. Топ БараБуки – список найкращих книжок українських авторів та ілюстраторів, який щороку стає все складніше й складніше укладати.

Відчувається прилив нових сил, течій, жанрів і тенденцій, пошук нової мови й лагідний, проте невпинний рух у розкритті гострих і табуйованих тем.

Традиційно наприкінці року редакція сайту «БараБука» оприлюднює довгий список найкращих українських книжок для дітей і підлітків за 2017 рік. У список увійшли 42 книжки для родинного читання різних авторів, жанрів і стилів.

Крім того, вже третій рік редакція «БараБуки» звіряє свій вибір із вибором читачів – і цього року всі книгодрузяки (або їхні довірені дорослі) зможуть віддати свій голос за улюблену книжку для дітей і підлітків. «БараБука» пропонує вибрати одну або кілька книжок із довгого списку найкращих видань 2017-го або ж додати свою улюблену книжку українських авторів.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 14.12.2017 18:30 0
Поділитись

ОСТАННІ ГОДИНИ ЧОРНОЇ П'ЯТНИЦІ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 23:59 29.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%