Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fnevidomyj-voyak-vyzvolnykh-zmahan-rozmova-pro-internovanykh-voyakiv-unr-z-viktorom-morentsem%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
«Невідомий вояк Визвольних змагань»: розмова про інтернованих вояків УНР з Віктором Моренцем

«Невідомий вояк Визвольних змагань»: розмова про інтернованих вояків УНР з Віктором Моренцем

Книгарня «Є» запрошує на розмову про інтернованих вояків УНР з Віктором Моренцем, упорядником збірника архівних документів “Армія за дротами”, що відбудеться 26 березня. Початок — о 18:30. Модерує Ольга Петренко

«Армія за дротами» є збірником документів Армії Української Народної Республіки та спогадів її старшин за період із кінця 1920 до початку 1924 рр. під час перебування в таборах інтернованих на території Польщі. Опубліковано понад 100 архівних документів, у яких йдеться про обставини інтернування, політичну ситуацію у Східній Європі, протистояння спецслужб, опір окупаційному режиму в Україні. У книжці використано близько 1300 світлин козаків і старшин української армії з архівів України, Польщі та Чехії.

Як склалася доля ветеранів Визвольних змагань після переходу Збруча? Якими були умови утримання українських козаків і старшин УНР у польських таборах? Як інтерновані облаштовували побут, культурне дозвілля, спортивні ігри, освітні можливості? У чому вбачали причину поразки Визвольних змагань, яким уявляли продовження боротьби?

Про це та інше розповість Віктор Моренець – історик, краєзнавець родом з Прилук, автор, співавтор та упорядник багатьох книжок з історії Визвольних змагань, зокрема «Сім спогадів Визвольної війни», «Подєбрадський полк Армії УНР», «Ічнянці в армії УНР», «Земля, полита кров’ю», «Чернігівський процес», «Церковно-визвольний рух на Чернігівщині в 1920-х роках».

Вхід вільний.

Відгуки
Анатолій

Чи є інформація про генерал-хорунжого Володимира Оскілка, який після зради Петлюри відсидів в Польщі два роки?

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 26.03.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Віктор Моренець
  • - Ольга Петренко (модераторка)
1
Поділитись