Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fmystetstvo-dityam-dytyacha-subota-za-motyvamy-knyhy-yak-rozmovlyaty-z-ditmy-pro-mystetstvo%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Мистецтво дітям: дитяча субота за мотивами книги “Як розмовляти з дітьми про мистецтво”

Зустріч, майстер-клас за мотивами книги Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» 28 лютого. Проводить Софія Рябчук. Початок - о 12:00 Вам здається, що у музеях нудно, а роздивлятися картини видатних митців - справа не для дітей? Дозвольте вас переконати у протилежному. Розмова з дітьми про мистецтво може бути цікавою та класною і для вас, і для них. Перекладач книги «Як розмовляти з дітьми про мистецтво», менеджер культурних та освітніх проектів Софія Рябчук розповість навіщо говорити з дітьми про мистецтво і яка з цього користь, та цікаво розкаже про кілька картин, завдяки чому ви зможете подивитися на них по-новому. А ще діти зможуть по-своєму розмалювати один зі світових шедеврів, а потім порівняти свою роботу з оригіналом та вчитимуться малювати «неправильні» картини. Буде весело! З нетерпінням чекаємо на вас :) Чільне фото - Thomas Struth *** Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3 Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Art for Children: Children’s Saturday, dedicated to Yak Rozmovlyaty z Ditmy pro Mystetstvo (How to Talk to Children about Art) book by Fran?oise Barbe-Gall (Kyiv)

Beginning at 12:00

*** Address: YE Bookstore 3, Lysenka Street Free admission. Media partner: The Ukrainian Week.
28.02.2015 12:00 0
Поділитись