Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fluyidzhi-gadzhero-empatiya-ta-zobrazhennya-v-interpretatsiyi-vokalnoyi-muzyky%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Луїджі Гаджеро. Емпатія та зображення в інтерпретації вокальної музики

Тому, хто співає, бажано “розуміти слова”. Це ніби-то зрозуміло. Однак співаки (як і театральні актори) “дотримуються” тексту безліччю способів, часто цілком протилежних. У цій розмові ми спробуємо виокремити два з можливих підходів до інтерпретації вокальної музики – перший передбачає “зображення”, другий – “емпатію”. Про їхні особливості та зв’язок з історією музики будемо говорити на прикладі виконань творів Джезуальдо, Монтеверді, Баха, Вівальді, Шуберта і Форе.

Луїджі Гаджеро - диригент, керівник вокального ансамблю La Dolce Maniera (FR/IT), один з провідних європейських цимбалістів, викладач Страсбургської консерваторії. Навчався грі на цимбалах у Марти Фабіан, Андреа Песталоцца та Ганса Ейслера. За свою музичну кар’єру встиг зіграти з більшістю значних європейських ансамблів, що виконують нову класичну музику, в тому числі як соліст виступав з Філармонічним оркестром Ла Скала, Філармонічним оркестром Великої Британії, Мюнхенським камерним оркестром, Радіо- та Філармонічним оркестром Голандії і т.д.

Зробив кілька записів для Stradivarius, серед них альбом з усіма творами для цимбалів Дьордя Куртага, Алессандро Сольбіаті і Луки Франческоні на італійському лейблі Stradivarius (рецензія на концертне виконання http://www.kommersant.ru/doc/2204097), записи творів Монтеверді (http://amzn.to/1COWP22) та Джезуальдо (http://bit.ly/1DjCujD). Співпрацює із низкою сучасних італійських композиторів.

Зустріч відбудеться за ініціативи музичного агентства "Ухо". https://www.facebook.com/ukhomusic

Вхід вільний. Розмова італійською з послідовним перекладом.

*** Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3 Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»
30.01.2015 18:30 0
Поділитись