Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fliteraturni-imenyny%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Літературні іменини

17 листопада о 18.00 у Книгарні «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3) відсвяткують перші в історії мережі «Літературні іменини». Автор ідеї – Андрій Кокотюха, котрий саме того дня відзначає черговий день народження.

За збігом обставин, на початку листопада з друку вийшла нова книга цього автора: детективний роман «Осінній сезон смертей». Такий своєрідний подарунок зробило видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля». Спершу була ідея сумістити день народження з презентацією цього твору та роману «Справа отамана Зеленого». Але потім виникла інша, набагато краща. «Літературні іменини» відзначатиме не один автор, а відразу четверо. Крім Кокотюхи, свої нові детективні романи представлять Юрій Макаров, Ірен Роздобудько та В`ячеслав Васильченко.

- Чому треба представляти детектив лише одного автора? Це ж привід нагадати читачам про те, що детективи в Україні створюю не лише я. Тому «Літературні іменини» разом зі мною відсвяткують колеги, у яких так само недавно вийшли в світ нові актуальні детективи. І всі вони представлені в книгарні «Є». Якщо зібратися гуртом, явимо не дві, а щонайменше п’ять книжок! Ось це вже буде представницький крок для нашої жанрової літератури! – переконаний «іменинник» Андрій Кокотюха.

«Осінній сезон смертей» - сорок дев`ята книга А.Кокотюхи, яка вперше від 2012 року не є історичним романом. За сюжетом, маніяк полює на красивих, позбавлених комплексів дівчат у київському студмістечку. Міліція традиційно демонструє непрофесійність, тож головний герой має вирахувати серійного вбивцю сам – інакше винним міліція з задоволенням зробить його самого. Крім того, буде презентовано новий гостросюжетний історичний роман «Справа отамана Зеленого».

Ірен Роздобудько представить ретро-детектив «Подвійна гра в чотири руки», дія якого відбувається в Києві на початку ХХ століття. Його героїня, шляхетна київська панночка, повинна розкрити серію убивств, скоєних на палубі розкішного пароплава.

Від Юрія Макарова – роман «Genius Loci» («Геній місця») – теж своєрідне ретро. Дія відбувається восени 2004 року. Хоча таємниці, котрі доводиться розгадувати героєві, київському художнику, заводять читача ще далі, в декорації позаминулого століття. Виявляється, що вони не дають спокою як спецслужбам, так і не чистим на руку політикам. Новий роман має для шанувальників детективу В`ячеслав Васильченко - це «FaкiR», класичний детектив, дія якого розгортається в дорогому пансіонаті на грецькому острові Авгі, в Егейському морі. Український професор та американський поет разом шукатимуть того чи тих, хто вбиває гостей пансіонату всякими екзотичними способами.

Гостем «Літературних іменин» може бути всякий, хто матиме час, натхнення та бажання. Особливо це стосується студентів. Адже 17 листопада – Міжнародний день студента, тому кращого способу відсвяткувати, ніж у книгарні, годі шукати.

*** Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3 Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»
17.11.2014 18:00 0
Поділитись