Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/litdyskusiya-non-fikshn-pro-non-fikshn-pryhody-zhanru-v-ukrayini/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Літдискусія «Нон-фікшн про нон-фікшн: пригоди жанру в Україні»

Книгарня «Є» та портал літературної критики «ЛітАкцент» запрошують на літературну дискусію «Нон-фікшн про нон-фікшн: пригоди жанру в Україні» за участю Ростислава Семкова, Оксани Форостини і Тараса Цимбала.

Останніми роками в українських книгарнях побільшало перекладного нон-фікшну. Популяризація науки, мотиваційна і лайфхак-література, біографії й мемуари, політологія – всі можливі спектри тем у яскравих обкладинках стають нині доступними українському читачу. Як і чи змінюється внаслідок цього власне український нон-фікшн? Які теми є найцікавішими для видавців і найзатребуванішими серед читачів? І чи лишається місце для літературознавства у форматі «нон-фікшну про фікшн»? Про це та інше можна буде почути в межах дискусії порталу «ЛітАкцент» у Книгарні «Є».

Учасники:

Ростислав Семків – літературознавець, директор видавництва «Смолоскип», автор книги «Як писали класики» (2016)

Оксана Форостина – журналістка, письменниця. Під власним видавничим брендом ТАО видала переклад українською біографії Ілона Маска «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє» (2015)

Тарас Цимбал– соціолог, перекладач. Протягом 2007-2016 років переклав цілу низку наукових праць та книжок у жанрі нон-фікшн, що виходили у видавництвах «Критика», «Ніка-Центр», «Видавництві Анетти Антоненко» та ін.

Телефон: (044) 235 88 54.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 20.11.2017 19:00
Учасники: 3
  • - Ростислав Семков
  • - Оксана Форостина
  • - Тарас Цимбал
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку