Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Flektsiya-vid-mystetskoyi-hrupy-krolikowski-art-na-temu-amp-amp-quot-metamodernizm-kolyvannya-suchasn%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Лекція від мистецької групи “Krolikowski Art” на тему "Метамодернізм / Коливання сучасності"

Книгарня "Є" запрошує на лекцію від мистецької групи Krolikowski Art на тему "Метамодернізм / Коливання сучасності", яка відбудеться 14 липня. Початок - о 18.30.

Поява статей Робіна Ван Дер Аккера та Тімотеуса Вермюйлена, створення "Маніфесту Метамодернізму" і активні дискусії в європейських університетах і мистецькому середовищі вивели суперечки щодо змін в період смерті постмодерну у конструктивний діалог. На фоні екологічної, фінансової і геополітичної кризи балансування між полюсами світу почуттів і світу ідей, новий концептуалізм, тема утопії, повернення наївного стилю візуальної мови та інші "атрибути" метамодернізму стали характеристиками сьогодення. Метамодернізм вже став інтернаціональним явищем в сучасному мистецтві, поп-культурі та соціальній і політичній філософії. Відчуваючи необхідність локалізувати шматочок інформаційного, теоретичного метамодернізму в українському середовищі, ми зробили переклад "Маніфеста Метамодернізму" українською мовою, за що отримали особисту подяку від одного з його авторів, Люка Тернера. Будь-яка теорія має емпіричне похоження. І ми поговоримо про принципи метамодернізму на прикладах світового сучасного мистецтва та власних проектів, реалізованих до і після того, як це поняття викликало хвилю реакцій з боку художнього світу.

Дует Krolikowski Art з'явився як реакція на зміну філософсько-світоглядних тенденцій в сучасному світі. З 2008 року ми працюємо в царині романтичного концептуалізму та сикретичного мистецтва, де розчиняється межа між індивідуальним і суспільним, внутрішнім і зовнішнім, об'єктом і суб'єктом, між процесом і результатом. Практикуючи те, що сучасні філософи називають "метамодернізмом", ми балансуємо між раціональним досвідом концептуалізму і наївним прагненням до всесвітньої гармонії. Facebook: https://www.facebook.com/krolikowskiart Tumblr: http://krolikowskiart.tumblr.com/ Блог дуету The Syncretic Times - https://thesyncretictimes.wordpress.com/ Адреса книгарні "Є": вул. Лисенка, 3 Метро "Золоті ворота" Вхід вільний. Медіапартнер заходу - тижневик "Український тиждень".
14.07.2016 18:30 0
Поділитись