Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/lektsiya-tetyany-trofymenko-yak-ne-varto-pysaty-retsenziyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Тетяни Трофименко «Як не варто писати рецензії»

Лекція Тетяни Трофименко «Як не варто писати рецензії»

Книгарня «Є» та портал «ЛітАкцент» запрошують на лекцію Тетяни Трофименко «Як не варто писати рецензії», що відбудеться 15 жовтня. Початок – о 18:30.

Як не варто писати рецензії (Тетяна Трофименко): лекція, майстер-клас.

Продовжуємо навчальну програму ЛітАценту «Вчимося писати критику».

Рецензія – базовий жанр літературної критики. Чому так важливо рецензувати видання сучасної літератури? Як рецензії впливають (і чи впливають?) на літературний процес? Як написати рецензію на книжку, а також - як писати не варто в жодному разі? Якими знаннями має володіти рецензент і з якими критеріями підходити до прочитання книжки перед тим, як братися за написання статті? Відповіді на ці та багато інших питань – під час лекції Тетяни Трофименко «Як не варто писати рецензії».

А бонусом – майстер-клас для 15-ти слухачів, яких ми оберемо, спираючись на реєстрацію та мотиваційні листи.

Отже, поїхали, реєстрацію відкрито!

Умови участі:

15 жовтня в київській книгарні «Є» (Лисенка, 3) відбудеться лекція Тетяни Трофименко на тему «Як не варто писати рецензії» з навчального циклу ЛітАкценту «Вчимося писати критику». Захід вільний і безкоштовний для всіх охочих.

21 жовтня, майже за тиждень після лекції, відбудеться майстер-клас із 15-ма охочими, які зареєструються за посиланням, а також напишуть мотиваційні листи. Учасників майстер-класу обиратиме редакція ЛітАкценту з погодженням із лектором. Імена тих, хто потрапить на майстер-клас, як і завдання, що його треба буде виконати до майстер-класу, буде оголошено на лекції. Найкраще виконані завдання отримають шанс публікації на ЛітАкценті на гонорарній основі. Реєстрація триває до 14 жовтня включно. Учасників майстер-класу буде оголошено на лекції. Реєстрація на майстер-клас - тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepVhyHaSe_RsQfGd0bFkOPiHylN0bmEXRmt-c0E_RV2LXHcg/viewform?usp=sf_link

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 15.10.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Тетяна Трофименко
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 17.06.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%