Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/lektsiya-svitlany-matviyenko-mashyny-seksualnoyi-revolyutsiyi-vilhelma-rajkha-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Світлани Матвієнко «Машини сексуальної революції Вільгельма Райха» у Києві

Лекція Світлани Матвієнко «Машини сексуальної революції Вільгельма Райха» у Києві

Книгарня «Є» і «Видавництво Старого Лева» запрошують на лекцію Світлани Матвієнко «Машини сексуальної революції Вільгельма Райха» за книжкою «Пригоди на оргазмотроні», що відбудеться 11 грудня. Початок – о 18:30.

Віденського психоаналітика, сексолога, біолога Вільгельма Райха (який народився в Україні) називають найвпливовішим та найбільш горезвісним мислителем ХХ сторіччя. Представник фройдомарксизму, лідер культу сексу та анархії, вважав, що винайшов «оргон», і займався дослідженням «оргонової енергії», але його винаходи наука так і не визнала.

Книга британського дослідника Крістофера Тернера в деталях простежує інтелектуальну історію Райха у різних контекстах: становлення психоаналізу та університетське життя студентів в Австрії після Першoї світової війни; формування нацизму в Німеччині та його розповсюдження Європою у 1930-х роках: настрої, страхи, інтелектуальні пошуки, розчарування, шлях вічного емігранта, неймовірна популярність, знищення наукового доробку Райха aмериканською владою, суд, арешт, смерть у камері за кілька днів до звільнення. У цій біографії — непересічна особистість, неординарний науковець, роботи якого виходять за межі наукових канонів та знаходяться у сірій зоні між наукою та псевдонаукою.

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 11.12.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Світлана Матвієнко
0
Поділитись
Отримай знижку