Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Flektsiya-frantsuzkoyi-istorykyni-spetsialistky-z-istoriyi-golokostu-ta-yevrejskoyi-istoriyi-annett-v%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Лекція французької історикині, спеціалістки з історії Голокосту та єврейської історії Аннетт В’євйорки «Свідок та жертва»

Лекція французької історикині, спеціалістки з історії Голокосту та єврейської історії Аннетт В’євйорки «Свідок та жертва»

Книгарня «Є» та журнал «Український тиждень» запрошують на лекцію французької історикині, спеціалістки з історії Голокосту та єврейської історії Аннетт В’євйорки «Свідок та жертва», що відбудеться 26 вересня. Початок – о 18:30.

Аннетт В’євйорка є відомою французькою історикинею, спеціалісткою з історії Голокосту та історії євреїв у ХХ столітті. У своїх роботах авторка піднімає питання геноциду єврейського народу протягом Другої світової війни та у ХХ столітті загалом. Висвітлюючи різноманітні соціальні та культурні аспекти, що призводили до трагедій у різних куточках Європи, авторка ставить непрості, а часом і незручні питання.

Пані Аннетт бере участь в Асоціації «Примо Леві» (догляд та підтримка жертв тортур та політичного насильства), також вона є директоркою з досліджень в CNRS та являється членом Вищої ради архівів. Вона була членом місії дослідження «Розподіл євреїв Франції», яка називається місією Маттеолі.

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 26.09.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Аннетт В’євйорка
0
Поділитись