Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/lektsiya-frantsuzkoho-sotsioloha-mishelya-v-yevjorky-chy-spromozhni-my-polyshyty-nasylstvo-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція французького соціолога Мішеля В’євйорки «Чи спроможні ми полишити насильство?»

Лекція французького соціолога Мішеля В’євйорки «Чи спроможні ми полишити насильство?»

Книгарня «Є» та журнал «Український тиждень» запрошують на лекцію французького соціолога Мішеля В’євйорки «Чи спроможні ми полишити насильство?», що відбудеться 24 вересня. Початок – о 18:30.

Мішель В’євйорка – один із провідних французьких соціологів, керівник Центру соціологічного аналізу та соціологічних інтервенцій (CADIS) при Вищій школі соціальних наук. Міжнародне визнання здобув як експерт з акцій громадянської непокори у Франції 2005 року. Разом з Алленом Туреном і Франсуа Дубет В’євйорка розробив метод соціологічного втручання та використовував його для вивчення громадських рухів спротиву, зокрема французьких антиатомних активістів та студентських ліг, а також відомої профспілки Солідарність в Польщі. Його наукові інтереси охоплюють питання насильства, расизму, тероризму та соціально-культурних рухів.

Пан В’євйорка є засновником та редактором соціологічного журналу Le Monde des Debats і разом з Джорджем Баланд’є спільно редагував Cahiers internationaux de sociologie до його закриття наприкінці 2010 року. Також, він був президентом Міжнародної соціологічної асоціації з 2006 по 2010 роки, а від 2009-го є директором Фонду «Дім наук про людину».

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 24.09.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Мішель В’євйорка
0
Поділитись

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 25.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%