Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/lektsiya-evheniya-stasinevycha-yak-napysaty-retsenziyu-na-knyzhku-ukrayinskoho-avtora/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Євгенія Стасіневича «Як написати рецензію на книжку українського автора»

Лекція Євгенія Стасіневича «Як написати рецензію на книжку українського автора»

Книгарня «Є» і портал «ЛітАкцент» запрошують на лекцію та майстер-клас  Євгенія Стасіневича «Як написати рецензію на книжку українського автора». Захід відбудеться 1 жовтня. Початок – о 18:30.

Рецензія – базовий жанр літературної критики. Чому так важливо рецензувати видання сучасної літератури? Як рецензії впливають (і чи впливають?) на літературний процес? Як написати рецензію на книжку українського автора, щоб вона була цікавою і для читачів, і для автора книжки? Якими знаннями має володіти рецензент і з якими критеріями підходити до прочитання книжки перед тим, як братися за написання статті? Відповіді на ці та багато інших питання – під час лекції Євгенія Стасіневича «Як написати рецензію на книжку українського автора». А бонусом – майстер-клас для 15-ти слухачів, яких ми оберемо, спираючись на реєстрацію та мотиваційні листи.

Отже, поїхали, реєстрацію відкрито!

Умови участі:

1 жовтня в київській книгарні Є (Лисенка, 3) відбудеться перша лекція Євгенія Стасіневича на тему «Як написати рецензію на книжку українського автора» з навчального циклу ЛітАкценту «Вчимося писати критику». Захід вільний і безкоштовний для всіх охочих.

8 жовтня, за тиждень після лекції, відбудеться майстер-клас із 15-ма охочими, які зареєструються за посиланням, а також напишуть мотиваційні листи. Учасників майстер-класу обиратиме редакція ЛітАкценту з погодженням із лектором. Імена тих, хто потрапить на майстер-клас, як і завдання, що його треба буде виконати до майстер-класу, буде оголошено на лекції. Найкраще виконані завдання отримають шанс публікації на ЛітАкценті на гонорарній основі.

Реєстрація на майстер-клас - тут:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLeMYDnu7sz8WYleEM6R-MRiUE-lv8CsbLndggmCZUqvXycg/viewform?usp=sf_link

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 01.10.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Євгеній Стасіневич
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 13.06.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%