Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/lektsiya-bohdany-romantsovoyi-yak-dotsilno-pysaty-pro-perekladnu-literaturu-z-navchalnoho-tsyklu-vch/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Богдани Романцової «Як доцільно писати про перекладну літературу» з навчального циклу «Вчимося писати критику»

Лекція Богдани Романцової «Як доцільно писати про перекладну літературу» з навчального циклу «Вчимося писати критику»

Книгарня «Є» та портал «ЛітАкцент» запрошують на лекцію Богдани Романцової «Як доцільно писати про перекладну літературу» у рамках навчального циклу «Вчимося писати критику». Захід відбудеться 29 жовтня. Початок – о 18:30.

Продовжуємо навчальну програму ЛітАкценту "Вчимося писати критику".
Чи доцільно керуватися тими самими критеріями, пишучи про книжки, видані українською мовою, та про перекладні? Як саме найкраще писати про створене за кордоном? Які важливі деталі не варто випускати з уваги? Про це та багато іншого в лекції Богдани Романцової «Як бажано писати про перекладну літературу?».

Отже, поїхали, реєстрацію відкрито!
Умови участі:
29 жовтня в київській книгарні «Є» (Лисенка, 3) відбудеться лекція Богдани Романцової на тему «Як доцільно писати про перекладну літературу» з навчального циклу ЛітАкценту «Вчимося писати критику». Захід вільний і безкоштовний для всіх охочих.

5 листопада, майже за тиждень після лекції, відбудеться майстер-клас із 15-ма охочими, які зареєструються за посиланням, а також напишуть мотиваційні листи. Учасників майстер-класу обиратиме редакція ЛітАкценту з погодженням із лектором. Імена тих, хто потрапить на майстер-клас, як і завдання, що його треба буде виконати до майстер-класу, буде оголошено на лекції. Найкраще виконані завдання отримають шанс публікації на ЛітАкценті на гонорарній основі. Реєстрація триває до 4 листопада включно. Учасників майстер-класу буде оголошено на лекції.

Реєстрація на майстер-клас - тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeHz4Brgfv9kwV44fb34EMN4-nhzq9UHwblFf4IsbjnMspQbg/viewform 

Вхід вільний


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 29.10.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Богдана Романцова
0
Поділитись
Отримай знижку