Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/kutyepov-menson-yak-ne-zabyty-koly-use-zamakhalo-rozmova-z-bohdanom-kutyepovym-z-nahody-vykhodu-knyzh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Кутєпов & Менсон: як не забити, коли усе замахало?»: розмова з Богданом Кутєповим з нагоди виходу книжки «Витончене мистецтво забивати на все»

«Кутєпов & Менсон: як не забити, коли усе замахало?»: розмова з Богданом Кутєповим з нагоди виходу книжки «Витончене мистецтво забивати на все»

Книгарня «Є», видавництво «Наш Формат» та Hromadske.ua запрошують «Кутєпов & Менсон: як не забити, коли усе замахало?»: розмова з Богданом Кутєповим з нагоди виходу книжки «Витончене мистецтво забивати на все». Захід відбудеться 16 грудня. Початок – о 19:00.

16 грудня о 19:00 з нагоди виходу з друку нової книжки автора бестселера «Витончене мистецтво забивати на все» Марка Менсона — «Усе замахало. Але надія є» запрошуємо вас на розмову з Богданом Кутєповим, журналістом hromadske.ua

Поговоримо з Богданом про те, як перестати сподіватися на диво і братися до роботи в умовах, коли не залишилися на що сподіватися. Будемо дискутувати про те, як навчитися фільтрувати новини та повідомлення у соцмережах, і не впадати у крайнощі, поговоримо, як відокремлювати фейки від правди, та не збайдужіти до подій довкола нас в умовах інформаційної війни.

«Якщо зараз магічно вирішити всі проблеми, наш розум негайно намалює собі триндець у майбутньому. Тому замість шукати надію, спробуйте ось це.

Не сподівайтеся. Але й не впадайте в розпач.

Не думайте, що ви хоч щось знаєте. Бо саме це переконання — сліпе, гаряче, емоційне — зводить нас на манівці.

Не сподівайтеся на краще. Просто будьте кращими.

Станьте кращою людиною» — Марк Менсон, «Усе замахало».

Протягом тижня, 16 - 22 грудня, нову книжку Марка Менсона «Усе замахало» можна ексклюзивно придбати у мережі книгарня «Є». 

Вхід вільний

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 16.12.2019 19:00
Учасники: 1
  • - Богдан Кутєпов
0
Поділитись
Отримай знижку