Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fkulturni-tsinnosti-evropy-dyskusiya-u-mezhakh-prezentatsiyi-odnojmennoyi-knyhy%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Культурні цінності Європи. Дискусія у межах презентації однойменної книги

Книгарня “Є” та видавництво Дух і Літера запрошують вас до обговорення книги “Культурні цінності Європи”, що відбудеться 24 лютого.

Початок — о 18:00

Чи можна казати про певний набір цінностей, які утворювали б специфіку європейської культури, відрізняючи її від інших культур? Далекі від остаточної відповіді на це питання, від зазіхань на узурпацію розглянутих цінностей Європою та від ідеалізації європейського досвіду, автори цього збірника все ж намагаються окреслити можливі шляхи пошуку.

З цією метою філософи, історики, соціологи, культурологи та політологи розглядають витоки модерної Європи в культурах, що передували її формуванню; аналізують такі цінності, як свобода, розмаїття, раціональність, самоздійснення, внутрішній світ тощо; застосовують філософський аналіз понять, розгляд історичних фактів та сучасного соціально-політичного стану справ, представляють емпіричний аналіз поділюваних мешканцями Європи цінностей. Збірка “Культурні цінності Європи” вийшла за редакцією Ганса Йоаса і Клауса Віґандта.

Учасники дискусії:

- Костянтин Сігов - Олексій Панич - Андрій Баумейстер

***

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Kulturni Tsinnosti Yevropy (Cultural Values of Europe): discussion, held in the frames of the presentation of the eponymous book (Kyiv)

YE Bookstore and Dukh i Litera Publishing House have the pleasure to invite you to the discussion about the book entitled Kulturni Tsinnosti Yevropy (Cultural Values of Europe). The meeting will take place on February 24.

Beginning at 18:00

*** Address: YE Bookstore 3, Lysenka Street Free admission. Media partner: The Ukrainian Week.

24.02.2015 18:00 0
Поділитись