Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fkudy-znyklo-more-prezentuye-taras-prokhasko%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

“Куди зникло море”. Презентує Тарас Прохасько

Видавництво Старого Лева та Книгарня “Є” запрошують усіх охочих на зустріч з Тарасом Прохаськом у межах презентації книги “Куди зникло море”.

Початок — о 18:00

Історія кротячої родини, яка вийшла торік книгою «Хто зробить сніг» Тараса Прохаська та Мар’яни Прохасько, зачарувала багато батьків і дітей. Адже вона втілює ідеальний світ, у якому хочеться бути, який хочеться проживати. «Видавництві Старого Лева» видало продовження кротячої саги. Нова книга для дітей Тараса Прохаська та Мар’яни Прохасько називається «Куди зникло море». Проілюструвала її, як і «Хто зробить сніг», сама Мар’яна.

Тарас Прохасько презентує цю книгу у Києві у книгарні «Є» у п’ятницю, 19 грудня. Він розповість про те, як народилося продовження книжки, про Буковий ліс і про Соню Садову, про детективну лінію та паралелі у книжці і в українських реаліях - адже питання «Куди зникло море» актуальне не лише в книжковому розрізі… А ще відкриє таємницю – яким же буде продовження кротячої історії. Модеруватиме презентацію письменниця, добрий друг Тараса - Богдана Матіяш.

«Куди зникло море» – це детективна історія, насичена і філософським підтекстом, і неочікуваними сюжетними поворотам. У цій книзі – подвійне дно. Це - не лише цікавий, чудово ілюстрований, літературний твір, а й літературно-музичний проект. У книзі є спеціальний QR-код, за яким зможете завантажити сторінку і знайти цілий альбом пісень неперевершеної Соні Садової (у виконанні Дани Винницької). Тексти пісень написали Софія Андрухович та Таня Малярчук.

«Перша наша книжка ("Хто зробить сніг") показала, що цей світ здатен до розширення, до розвитку, - розповідає Тарас Прохасько. - І ми побачили, що у цьому світі є надто багато для того, щоб створивши його, одразу ж притлумати. І вирішили: хай краще буде життя. І дозволили нашим героям, нашому світові жити далі».

«Цей світ ідеальний, - зізнається Мар’яна Прохасько. - Ми його придумували п’ятнадцять років, поки разом жили, а коли не змогли втілити його в реальному житті, вирішили написати книжку. В такий спосіб ми отримали шанс його прожити. Це світ, у якому хочеться бути. Такий, яким би ми хотіли його бачити. Він доброзичливий і привітний. В контексті ідеальності, звичайно, він відрізняється від реального світу. Але, можливо, книжка вплине на дійсність так, що на якусь мікроскопічну частинку вона зсунеться у кращий бік, і таким буде наш вклад у творення нової реальності. Принаймні є спокуса так думати».

***

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Taras Prokhasko presents Kudy Znyklo More (Where is the Sea?) book (Kyiv)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the December 19 meeting with Taras Prokhasko, to be held in the frames of the presentation of Kudy Znyklo More (Where is the Sea?) book.

Beginning at 18:00

Children and parents have fallen in love with the story of moles Khto Zrobyt Snih (Who is Making Snow?), published last year. Thus, Taras and Maryana have written another children’s book entitled Kudy Znyklo More (Where is the Sea?). Taras is the author of the text, Maryana is the illustrator.

Taras Prokhasko will present the book in Kyiv YE Bookstore on Friday, December 19. He will tell about the idea of the book’s sequel, about the Beech Wood and Sonya Sadova, detective story and parallels with Ukrainian reality in the book. He will also reveal the secret of the next sequel of the moles story. Writer and good friend Taras’ Bohdana Matiyash is the moderator of the meeting.

Kudy Znyklo More (Where is the Sea?) is not only an interesting, beautifully illustrated literary piece, but also a project, combining literature and music. There is a surprise for readers at the end of the book, a special QR-code to upload the page with the album of songs performed by charming character of the book Sonya Sadova (Dana Vynnytska in real life). Sofiya Andrukhovych and Tanya Malyarchuk are authors of lyrics. ***

Address: YE Bookstore 3, Lysenka Street Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week.

19.12.2014 18:00 0
Поділитись