Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fkruhlyj-stil-zombivski-bezchynstva-v-suchasnij-kulturi-vid-vydavnytstva-osnovy%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Круглий стіл «Зомбівські безчинства в сучасній культурі» від видавництва «Основи»

http://book-ye.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/DSC01635_500x333.jpg">http://book-ye.com.ua/wp-content/uploads/2016/03/DSC01635_500x333-300x199.jpg" alt="" width="300" height="199" />16 березня у київській книгарні "Є" відбувся круглий стіл на тему «Зомбівські безчинства в сучасній культурі», приурочений до презентації українського перекладу книжки Джейн Остін та Сета Ґрема-Сміта «Гордість і упередження і зомбі».


Участь взяли Ростислав Семків, Роксоляна Свято, Вано Крюґер, Олена Любенко. Модерувала захід Оксана Щур.

Анастасія Євдокимова, піар-менеджер і куратор літературних проектів, поділилася своїми враженнями від заходу: "Дуже важливо сьогодні проводити такі дискусії, адже вони дозволяють ставити питання, глибші за ті, що лежать на поверхні у формулюванні теми. Частина аудиторії сподівалася послухати про книгу "Гордість і упередження і зомбі" - і вона дізналася про секрети перекладу цього мешапу, інша - чекала розмови про Джейн Остін та отримала відповіді на запитання про вікторіанський роман і англійський гумор, третім було цікаво дізнатися про зомбі-дискурс у культурі, і вони разом зі спікерами пригадали про мерців у Шевченка та Бриниха. Кожен читач знайшов щось своє. А головне: він вийшов із книгарні з такою ж кількістю запитань, як і отриманих відповідей: про шкільну програму, переосмислення класики, спробу розповісти молоді про цікаву літературу та ін."

Розмову про зомбі-дискурс у сучасній культурі можна послухати тут:

(автор аудіозапису - Вікторія Ваколюк)


[gallery link="file" columns="2" orderby="title"]

 
16.03.2016 18:30 0
Поділитись