Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fkinokrayina-provede-publichnu-dyskusiyu-pro-tsinnisni-ustanovky-yaki-sohodni-potribno-zakladaty-u-fi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

#КіноКраїна проведе публічну дискусію про ціннісні установки, які сьогодні потрібно закладати у фільми і серіали

23 липня 2015 у Книгарні «Є» відбудеться публічна дискусія «Створення соціального оптимізму. Які цінності потрібно закладати у фільми і серіали, що знімаються в Україні сьогодні». Її організатор – ініціативна група #КіноКраїна, яка є об’єднанням найбільших вітчизняних кіно- і телевиробників. Початок - о 17.00.

Учасники дискусії будуть шукати відповіді на питання, які соціальні установки потрібно зараз закладати у масовий серіальний і кінопродукт, щоб об’єднати, мотивувати, спрямувати українське суспільство. Представники візійних проектів ознайомлять слухачів із результатами своїх досліджень про цінності українського суспільства. Продюсери поділяться практичним досвідом, як відбувається вибір ідеї для художнього виробництва.

Модеруватиме розмову Андрій Алферов, кінокритик, ведучий програми «Підпільна імперія» телеканалу «1+1».

Учасники дискусії: Пилип Іллєнко, Голова Державного агентства з питань кіно; Галина Балан-Тимкіна, продюсер кінокомпанії Star Media; Тетяна Гнєдаш, генеральний директор продакшн-компанії Front Cinema; Ольга Захарова, директор зі стратегічного маркетингу «Медіа Група Україна»; Георгій Коваленко, представник ініціативної групи «21 листопада»; Ірина Курчакова, програмний директор Inter Media Group; Оксана Мельничук, співзасновник think tank AY Policy Center; Тала Онищук, керівник 12-го ТО СТБ групи StarLightMedia; Ольга Пантелеймонова, генеральний директор кінокомпанії Star Media; Валерій Пекар, координатор громадянської платформи «Нова Країна»; Артем Приходько, продюсер кіностудії Pro TV; Олена Салата, експерт групи «Культура» Реанімаційного пакету реформ; Ахтем Сеїтаблаєв, режисер, представник ініціативної групи «21 листопада»; Поліна Толмачова, PR та маркетинг директор кіностудії FILM.UA Group.

Модератор – Андрій Алферов.

Вхід вільний, за реєстрацією у формі на http://goo.gl/forms/J10CXJR9Yu

або у fb-групі #КіноКраїна https://www.facebook.com/groups/KinoKraina/

Проект #КіноКраїна – ініціатива, що об'єднала найбільших українських теле- і кіновиробників навколо ідеї розвитку української галузі кіно- і серіального виробництва. Її учасники вже довели глядачу, що розуміють його і вміють знімати для нього. На представленні #КіноКраїни 9 липня 2015 вони продемонстрували, що у них є досвід і бачення, як перетворити аудіо-візуальне виробництво в Україні на ефективну і прибуткову індустрію. «Наше кіно буде не тільки розважати, воно буде приносити користь національній спільноті й економіці».

Адреса Книгарні "Є" : вул. Лисенка, 3 метро "Золоті ворота"

 

23.07.2015 17:00 0
Поділитись