Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fkalendar-lyubovi-izdryka-u-kyyevi-prezentatsiya-zbirky-virshiv-najzahadkovishoho-pysmennyka-ukrayiny%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

„Календар любові” Іздрика – у Києві. Презентація збірки віршів найзагадковішого письменника України

Книгарня "Є" та "Видавництво Старого Лева" запрошують на презентацію збірки віршів "Календар любові" Юрка Іздрика. Захід відбудеться у суботу, 10 жовтня. Початок - о 17.00. Модерує зустріч Андрій Бондар.
З віршами треба прокидатися, під них варто засинати: 365 днів і ночей на рік – вважає Юрко Іздрик. А щоб не збитися з ліку поетичних рядків, письменник склав спеціальний „Календар любові”, який видало „Видавництво Старого Лева”. Завдяки „Календарю” читачі точно знатимуть, який вірш пасує більше для спекотних літніх днів, а який – для холодних зимових ночей.
А книгомани Києва зможуть навіть потрапити на персональну консультацію з любовно-літературних справ, яку Іздрик проведе о 17:00 у суботу, 10 жовтня, у Книгарні "Є" (вул. Лисенка, 3).
Модеруватиме зустріч письменник, перекладач, публіцист Андрій Бондар.
”Календар любові” - книжка, яка певною мірою придумала, виносила і написала себе сама, - каже Іздрик. - Коли три роки тому мене накрила графоманська хвиля майже щоденного віршування, я й гадки не мав, скільки це триватиме, які теми, настрої, образи і форми домінуватимуть, який врешті-решт масив текстів виникне, і вже напевно не планував собі жодних книжок. Починалося все доволі безневинно - от просто собі пісні закоханого трубадура. Проте за ці три роки сталося стільки всього - і в особистому житті, і в житті цілої країни, - а вірші все не закінчувалися, щоденне письмо стало майже звичкою, в тему кохання невблаганно проникала тема війни... 365 віршів, які ввійшли до цієї збірки - це такий умовний рік, упродовж якого стаються неймовірно важливі речі, змінюється людина, змінюється її бачення світу, змінюється сам світ. Одне слово - календар. А все ж "Календар любові". Любові, не чого іншого... Любові, яка єдина здатна зрозуміти і прийняти нестерпність буття і - що найважливіше - надати йому, буттю осмисленість і сенс”.
Юрій Іздрик — український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту «Четвер». Один із творців станіславського феномену. Народився, живе і працює у Калуші на Івано-Франківщині. Займається успішним музичним проектом «DrumТИатр» разом з поетом та музикантом Григорієм Семенчуком. Автор повісті «Острів Крк», поетичної збірки «Станіслав і 11 його визволителів», романів «Воццек», «Подвійний Леон» і «АМтм», збірки есеїв «Флешка», «Таке», «Underwor(l)d». У «Видавництві Старого Лева» вийшло три поетичні збірики Іздрика: «Ю», «AB OUT» та «Календар любові».
Адреса книгарні "Є": вул. Лисенка, 3 метро "Золоті ворота"
Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу - тижневик "Український тиждень"
10.10.2015 17:00 0
Поділитись
minimized discount