Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Finteraktyvna-lektsiya-kyryla-zinkova-dlya-ditej-ta-doroslykh-na-temu-psykholohiya-superheroyiv-komik%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Інтерактивна лекція Кирила Зінькова для дітей та дорослих на тему «Психологія супергероїв коміксів». До Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного захисту дітей Книгарня «Є» запрошує на інтерактивну лекцію Кирила Зінькова для дітей та дорослих на тему «Психологія супергероїв коміксів». Захід відбудеться 1 червня. Початок – о 18.30.

«З великою силою приходить велика відповідальність» Стен Лі

Комікс як графічно-оповідний жанр існує вже понад 100 років. У кінці 30-х років минулого століття на сторінках коміксів починають з’являтись супергерої. Вони безстрашні особи, наділені надзвичайними здібностями, що рятують світ від зла. Тематика супергероїв не втрачає своєї актуальності, а навпаки перетворюється на багатомільярдну індустрію. Ця тенденція не оминула й Україну, де попит на комікси та супергероїв зростає щорічно. Про це свідчать заповнені кінозали на прем’єрах фільмів про супергероїв, поява щорічних фестивалів коміксів, а також відкриття спеціалізованих магазинів коміксів.

Чому супергерої так приваблюють читачів? У чому їхній секрет? Що несе в собі психологія супергероїв? На яку цільову аудиторію розраховані комікси про супергероїв? Про це та багато іншого з фантастичного світу супергероїв розкаже психолог, член Української спілки психотерапевтів Кирило Зіньков.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Mindset of Superheroes in Graphic Novels interactive lecture of Kyrylo Zinkov on the occasion of the Children’s Day (Kyiv)

YE Bookstore has the pleasure to invite children and adults to the interactive lecture entitled Mindset of Superheroes in Graphic Novels. The event will take place on June 1.

Beginning at 6:30 p.m.

With great power comes great responsibility Stan Lee

Why are readers attracted to superheroes? What is the secret of superheroes? What is the mindset of superheroes? What is the targeted audience of graphic novels about superheroes? Kyrylo Zinkov, psychologist and member of the Ukrainian Psychiatric Association, will tell of these and other issues of the fantastic world of superheroes.

***

Address: YE Bookstore 3, Lysenka Street Zoloti Vorota Metro Station Tel. (044) 235 88 54

Free admission Media partner: The Ukrainian Week

01.06.2016 18:30 0
Поділитись