Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fevropeyskyy-dosvid-polshcha-zustrich-iz-pavlom-potorochynom%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД: ПОЛЬЩА - зустріч із Павлом Поторочином

Книгарня «Є» та Польський Інститут у Києві у рамках спільного проекту ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД: ПОЛЬЩА раді запросити на зустріч із нашим гостем -

ПАВЕЛ ПОТОРОЧИН

дипломат і менеджер культури, видавець і музичний продюсер

МAESTRO PR

3 червня (четвер) 18:00

Подобається це комусь чи ні, але тепер культура – це не збіговисько естетів чи сфера дармоїдів, а прибуткова галузь економіки. У зоні євро індустрія культури складає 7 відсотків ВВП — більше, ніж хімічна промисловість, і вдвічі більше, ніж сільське господарство. Культура — експортний продукт і найкращий засіб для побудови позитивного іміджу країни. (Павел Поторочин)
Закінчив філософський факультет Варшавського університету, навчався також на факультеті історії. У 80-ті роки був засновником і головним редактором підпільного студентського видавництва SOLID; згодом — власник видавничої групи компаній "Zebra". У 1992 році став державним службовцем, працював на посаді президента правління Польської інформаційної агенції. Дипломатичну кар’єру розпочав у 1995 році у Лос-Анжелесі як консул із питань культури. Лобіював присудження Анджею Вайді почесного Оскара за внесок у розвиток світового кіномистецтва. У 2000 році очолив новостворений Польський Інститут (Polish Cultural Institute) у Нью-Йорку. Протягом п’яти років створив помітну на культурній мапі міста інституцію, події якої висвітлювалися, зокрема, на шпальтах „The New York Times”. Наступні три роки працював директором Польського Інституту у Лондоні. Організував низку успішних театральних та музичних проектів. У 2008 році міністр культури Республіки Польща призначив Павла Поторочина директором Інституту Адама Міцкевича (ІАМ). ІАМ – польська урядова інституція, метою якої є промування польської культури у світі та налагодження співпраці з іншими країнами (створений 1 березня 2000 року). За час свого існування Інститут реалізував близько трьох тисяч проектів більше ніж у 20 країнах. (www.iam.pl) Модератор зустрічі - Олеся Островська-Люта.

«Європейський досвід: Польща» – цикл зустрічей із видатними особистостями, котрі мають вплив на функціонування держави, створення образу Польщі у світі.

Гості проекту: міністр Вальдемар Домбровський http://www.ut.net.ua/art/166/0/3680/
Вхід вільний
Додаткова інформація: +380679460650 (Книгарня «Є»); +380442880304 (Польський Інститут)
Ексклюзивний медіа-партнер: тижневик "Український тиждень".
*** Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3 (ст. м. «Золоті Ворота»).
03.06.2010 18:00 0
Поділитись