Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/evropejskyj-dosvid-lytva/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

«Європейський досвід: Литва»

Книгарня «Є» та Посольство Литовської Республіки в Україні в рамках спільного проекту «Європейський досвід: Литва» запрошують Вас на зустріч з Томасом Венцловою та Егідіюсом Александравічюсом, що відбудеться 27 травня.

Початок – о 18:00.Зустріч відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»Тема зустрічі: «Коли  закінчується СРСР і починається Європа?»Томас Венцлова – відомий литовський поет, перекладач, літературознавець та правозахисник. Активний учасник дисидентського руху, співзасновник Литовської Гельсінської групи. В еміграції підтримував близькі стосунки із багатьма відомими поетами та письменниками, серед яких були Йосип Бродський та Чеслав Мілош.

Перекладав литовською вірші Томаса Еліота, Шарля Бодлера, Гарсіа Лорки, Езри Паунда, Жака Превера, Кароля Войтили, Чеслава Мілоша та Йосипа Бродського. Викладав в університеті Берклі та у Єльському університеті. Займається дослідженням віршознавства, історії російського Срібного віку, польської, а також сучасної та класичної литовської літератури.

Егідіюс Александравічюс – професор Університету у Каунасі, історик культури та літературознавець. Голова Литовського Національного комітету історичних наук (1994-2004); Президент ради директорів “Відкритої громадської фундації Литви”, член ради директорів Асоціації литовських філологів; член Литовської історичної спілки.

***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Генеральний медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
27.05.2011 18:00 0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 20:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%