Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dytyacha-subota-ihrova-prezentatsiya-zbirky-fontan-kazok-suchasni-ukrayinski-kazky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота. Ігрова презентація збірки «Фонтан казок. Сучасні українські казки»

Дитяча субота. Ігрова презентація збірки «Фонтан казок. Сучасні українські казки»

Видавництво «Фонтан казок» і київська книгарня «Є» запрошують 1 червня о 14:00 на ігрову презентацію унікальної книжки – збірки «Фонтан казок. Сучасні українські казки».

У ній читачі зможуть прочитати 21 казку від сучасних українських дитячих письменників – Юрія Винничука, Івана Андрусяка, Олега Чаклуна, Сашка Дерманського, Галини Малик, Зірки Мензатюк, Галини Манів, Богдани Матіяш, Олександра Гавроша, Дарини Сингаївської, Юлії Вротної, Галини Ткачук, Саші Кочубей, Ірен Роздобудько, Лесі Ворониної, Василя Карп’юка, Соні Атлантової, Юрія Бедрика, Катерини Штанко, Оксани Лущевської та Марії Морозенко.

У збірці можна буде знайти як казки від уже відомих дитячих письменників, так і ще юних, але дуже цікавих і талановитих. Зібрав ці казки під однією обкладинкою і упорядкував їх в єдину збірку письменник і головний редактор видавництва «Фонтан казок» Іван Андрусяк. Він вважає, що ця збірка унікальна для України, бо є фактично першою антологією саме сучасних українських авторських казок.

Іван Андрусяк переконаний, що сучасні українські діти мають читати не лише українські народні казки, а й казки сучасні, в героях яких зможуть впізнати себе. І запевняє, що ці казки активно пишуть дитячі письменники:

«Мені особливо імпонує те, що ці казки дуже різноманітні. Тут і тексти, які органічно виростають із традицій: казка-притча, міфологічна казка, сучасні варіації казок про тварин тощо; але водночас маємо і казку-анекдот, віршовану казку, казку-квест, психотератевтичну казку, магічно-фантастичну, фентезійну, казку-гру, ба навіть казку-трилер…

Словом, в цій книжці кожен знайде собі казку до смаку, адже це фактично перша антологія сучасної української казки!»

На презентацію завітають автори збірки, письменники Олег Чаклун (Oleg Chaklun), Леся Воронина (Lesia Voronyna), Марія Морозенко, Дарина Сингаївська (Daryna Synhaivska), Галина Манів (Galyna Kyriyenko), Катерина Штанко, Саша Кочубей (Sasha Kochubey), Богдана Матіяш (Bohdana Matiyash). Модератор – Іван Андрусяк.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 01.06.2019 14:00
Учасники: 8
  • - Іван Андрусяк
  • - Леся Вороніна
  • - Марія Морозенко
  • - Дарина Сингаївська
  • - Галина Манів
  • - Катерина Штанко
  • - Саша Кочубей
  • - Богдана Матіяш
Дивитись усі
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%