Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dytyacha-subota-ihrova-prezentatsiya-knyzhky-bilinhvy-serhiya-tovstenka-svynka-yaka-plakala-v-nebo/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота. Ігрова презентація книжки-білінгви Сергія Товстенка «Свинка, яка плакала в небо»

Дитяча субота. Ігрова презентація книжки-білінгви Сергія Товстенка «Свинка, яка плакала в небо»

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують на ігрову презентацію книжки-білінгви Сергія Товстенка «Свинка, яка плакала в небо» з ілюстраціями художника Олександра Шатохіна у рамках Дитячої суботи, що відбудеться 13 квітня. Початок — о 14:00.

Про що книжка:

Історія про задерикувату Свинку, яка з усього насміхалася, але, втрапивши сама в халепу, врешті навчилася співчувати та допомагати іншим.

Інформація про авторів книжки:

Сергій Товстенко раніше працював журналістом на радіо і телебаченні, але вирішив, що писати книжки для дітей веселіше й цікавіше. І написав веселу повість «Пташка Пін на прізвисько Гвін», з якою одразу переміг у конкурсі «Напишіть про мене книжку!» і став дитячим письменником. А потім натрапив у соціальній мережі на малюнки художника Олександра Шатохіна, побачив ілюстрацію зі Свинкою, яка плакала в небо, і запропонував художнику разом створити історію про цю незвичайну казкову Свинку. Ось так і з’явилася книжка «Свинка, яка плакала в небо».

Олександр Шатохін – художник-ілюстратор. Народився і живе у м. Суми. Займається ілюстрацією майже 5 років. Є художником у найбільшому ілюстраторському агентстві «ILustra». Переможець «COW International design festival: Illustration 2018». На замовлення малює постери, календарі, великі ілюстрації для оформлення приміщень, власні книжки та багато іншого. «Свинка, яка плакала в небо» - перша офіційна книжка, яку він проілюстрував. Надалі хоче малювати ось такі picture books – книжки-картинки. Його надихають насамперед люди та їхній творчий підхід до роботи.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 13.04.2019 14:00
Учасники: 1
  • - Сергій Товстенко
0
Поділитись
Отримай знижку