Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-8-rokiv-prezentatsiya-povisti-lesi-voronynoyi-tayemne-tovarystvo-bota/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 8 років. Презентація повісті Лесі Ворониної «Таємне Товариство Ботанів, або Екстрим на горі Підстава»

Дитяча субота для дітей від 8 років. Презентація повісті Лесі Ворониної «Таємне Товариство Ботанів, або Екстрим на горі Підстава»

Книгарня «Є» та видавництво «Знання» запрошують на презентацію нової книжки Лесі Ворониної «Таємне Товариство Ботанів, або Екстрим на горі Підстава», яка відбудеться 11 листопада за участю авторки та ілюстраторів Володимира і Катерини Штанко.

Ті, хто читав пригодницько-фантастичні повісті Лесі Ворониної «Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9» і «Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьоморда», знають, скільки зусиль довелося докласти героям цих книжок, щоб звільнити Землю від страшної загрози, яку несуть хижі прибульці. Невже синьоморди залишили на нашій планеті свої секретні бази? Невже гора Підстава може перетворитися на секретну лабораторію, де ведуться небезпечні експерименти? І врешті – що заховано у «місцях сили» серед прадавніх кам’яних мегалітів-кромлехів?

Телефон: (044) 235 88 54.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 11.11.2017 12:00
Учасники: 3
  • - Катерина Штанко
  • - Володимир Штанко
  • - Леся Воронина
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку