Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fdytyacha-subota-dlya-ditej-vid-7-rokiv-prezentatsiya-knyhy-opovidan-karela-chapeka-darochka-abo-zhyt%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 7 років. Презентація книги оповідань Карела Чапека «Дарочка, або Життя цуценяти»

Дитяча субота для дітей від 7 років. Презентація книги оповідань Карела Чапека «Дарочка, або Життя цуценяти»

Книгарня «Є», Чеський центр у Києві та видавництво «Апріорі» запрошують на презентацію українського видання книжки Карела Чапека «Дарочка, або Життя цуценяти», що входить до золотого фонду світової дитячої літератури.

«Дарочка, або Життя цуценяти» – книжка для дітей, яку написав і проілюстрував власними дотепними малюнками та фотографіями чеський письменник Карел Чапек. Книжка, вперше надрукована 1933 року, одразу увійшла до розряду класики дитячої літератури. Відтоді й дотепер кожне покоління маленьких чехів має своє перевидання «Дарочки», і то не одне. «Дарочку» читали вголос, ставили у театрах і навіть екранізували як мультсеріал. І ось на початку 2018 року «Дарочка» вийшла й в Україні в перекладі Петра Козланюка.

У презентації візьме участь директорка Чеського центру в Києві Луціє Ржегоржікова, яка розповість про те, як Дарочка стала улюбленим цуценятком чеських дітлахів. Актор театру імені Івана Франка Павло Піскун прочитає вибрані уривки про те, як бешкетувала Дарочка й переповість казки, якими забавляв її господар, аби хоч хвильку посиділа тихо, а художник Ілля Угнівенко проведе майстер-клас і навчить усіх охочих малювати непосидючого песика.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 19.05.2018 12:00
Учасники: 4
  • - Луціє Ржегоржікова
  • - Павло Піскун
  • - Ілля Угнівенко
  • - Модераторка – Олена Крушинська
Дивитись усі
0
Поділитись