Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-6-rokiv-tayemnytsi-hutsulskykh-kakhliv-interaktyvne-chytannya-za-knyzh/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 6 років. «Таємниці гуцульських кахлів». Інтерактивне читання за книжкою Дмитра Павличка «Золоторогий олень»

Дитяча субота для дітей від 6 років. «Таємниці гуцульських кахлів». Інтерактивне читання за книжкою Дмитра Павличка «Золоторогий олень»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від років та їхніх батьків на інтерактивне читання за книжкою Дмитра Павличка «Золоторогий олень» (видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га»).

«Читаючи цю пречудову казку Дмитра Павличка про вірну дружбу хлопчика і оленя, я й досі відчуваю особ­ли­вий трепет, а надто коли йдеться про цю нову – розширену і ґрун­товну – редакцію твору, яку автор зробив спеціально для нашого видання. У дитинстві це була моя улюблена книжка. Сподіваюся, що вона полюбиться й вам, адже, на мою думку, «Золоторогий Олень» – найкраща сучасна казкова поема для дітей. Поетична казка настільки вразила талановиту львівську художницю Олю Квашу, що вона на кілька місяців утекла в Карпатські гори, щоб бродити стежками Золоторогого Оленя, надихаючись на створення цих непересічних ілюстрацій, намальованих у двох різних техніках, одна з яких філігранно імітує традиційні гуцульські кахлі». (Іван Малкович)

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. А. Малишка, 2, м. «Дарниця» 15.02.2018 19:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 28.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%