Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-5-rokiv-prezentatsiya-knyzhky-oleha-chakluna-tanok-snizhynky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 5 років. Презентація книжки Олега Чаклуна «Танок сніжинки»

Дитяча субота для дітей від 5 років. Презентація книжки Олега Чаклуна «Танок сніжинки»

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують дітей віком від 5 років та їхніх батьків на презентацію нової книжки-трилінгви Олега Чаклуна «Танок сніжинки».

Усіх дітей, які люблять зиму і сніг, а також вивчають іноземні мови, письменник Олег Чаклун потішить на презентації своєї новинки – книжки-трилінгви «Танок сніжинки». У ній дитина, вражена красою снігопаду, вперше роздивляється сніжинку – і відкриває для себе нескінченну глибину й різноманітність світу, який нас оточує, а ми самі є його невід’ємною частиною. Книжка розвиває в дитині допитливість і абстрактне мислення.
Ця книжка про ФАНТАЗІЮ, до того ж читати ви її зможете одразу трьома мовами – українською, англійською і німецькою! Чарівні зимові ілюстрації до цієї книжки намалювала чудова українська художниця Юлія Пилипчатіна. Під час презентації ви поринете у зимову казку і відчуєте її красу – ми проведемо зимовий майстер-клас «Танок сніжинки». А ще на презентацію завітає письменниця і перекладачка Мія Марченко, завдяки якій казкова історія Олега Чаклуна була перекладена англійською – разом з нею ви в ігровій формі вивчите кілька англійських слів із цієї книжки-трилінгви.

Вхід вільний.
Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 13.01.2018 12:00
Учасники: 1
  • - Мія Марченко
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку