Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-5-rokiv-prezentatsiya-knyzhky-kazok-pavla-matyushi-viyechka/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 5 років. Презентація книжки казок Павла Матюші «Вієчка»

Дитяча субота для дітей від 5 років. Презентація книжки казок Павла Матюші «Вієчка»

Книгарня «Є» і видавництво «Фонтан казок» запрошують на презентацію книжки казок Павла Матюші «Вієчка» за участі автора і нової видавничої серії «Казка під подушку», що відбудеться 9 лютого. Початок – о 14:00. Модератор – Іван Андрусяк.

Вієчка та її батьки, тато Жаринка і мама Талія, – дуже незвичайна родина. Вони такі доброзичливі й людяні, так люблять одне одного і весь світ навколо, що завдяки їм змінюється на краще все непривітне й самолюбиве гном’яче плем’я. Дебютна книжка Павла Матюші «Вієчка» відкриває серію покетбуків «Казка під подушку», розрахованих на те, щоб дитина читала їх перед сном, брала з собою на прогулянку чи в подорож.

Художниця Марта Кошулінська, ілюстраторка книжки: «Вієчка» – це не просто мила і добра історія про лісового гномика, це книга, в яку Павло Матюша вклав глибокий зміст про відносини в сім'ї та суспільстві і прикрасив це все чарівним лісовим, подекуди містичним світом. Мені як ілюстраторці дуже імпонує фантазійна лісова тематика і загалом все, де переплітаються природні мотиви. Образ маленької головної героїні виник в уяві вже з перших рядків, тому ілюстрації створились легко та на одному диханні».

Павло Матюша – поет, письменник і перекладач. Випускник Київського національного університету, працював на дипломатичній службі, пізніше жив та навчався у Франції. Перекладач французької та американської поезії. Лауреат національного літературного конкурсу «Смолоскип». Має трьох дітей, для яких щовечора вигадує казки.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 09.02.2019 14:00
Учасники: 2
  • - Павло Матюша
  • - Іван Андрусяк (модератор)
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 21.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%