Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dytyacha-subota-dlya-ditej-4-8-rokiv-prezentatsiya-knyzhok-olhy-gury-charivni-istoriyi-nashoho-lisu-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 4-8 років. Презентація книжок Ольги Гури «Чарівні історії нашого лісу» та Катерини Єгорушкіної «Пригоди каштанчика»

Дитяча субота для дітей 4-8 років. Презентація книжок Ольги Гури «Чарівні історії нашого лісу» та Катерини Єгорушкіної «Пригоди каштанчика»

Книгарня «Є» та видавництво Стефана Недериці «Classica» запрошують дітей віком 5-9 років на презентацію книжок Ольги Гури «Чарівні історії нашого лісу» та Катерини Єгорушкіної «Пригоди каштанчика».

Зазвичай ми маємо всі таланти й уміння для того, щоб реалізувати свої неймовірні задуми. Єдине, що потрібно додати на чашу терезів, – це сміливість. Саме вона допомагає переважити страх і почати втілювати мрії власноруч.

Каштанчик Штанько боявся відірватися від маминої гілки, боявся невідомого. Навіть коли стався великий каштанопад і всі його друзі полетіли долу, він продовжував тремтіти й тулитися до мами. Проте знайомство із Промінцем, Світланкою та іншими сміливцями допомогло Штанькові «перестрибнути через страх, як через калюжу». А коли над рідним сквером нависла смертельна небезпека, Штанько повівся як справжній лідер.

Самовпевнений Їжак-хижак, цінителька мистецтв пані Жаба, дівчинка-дзвіночок, потрійний каштанчик № 333 та мер-гуцул на велосипеді творять веселу і зворушливу атмосферу чудової київської казки.

Книжка також може стати поштовхом для розмови про особистісні границі (та границі життєвого простору, держави), про право на їхній захист, про найважливіші сімейні цінності. Книжки серії «Музична казкотерапія» мають музичне оформлення: 23 композиції класичної музики зі звуками осені.

Телефон: (044) 337 97 72.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 28.10.2017 13:00
Учасники: 2
  • - Степан Недериця
  • - Катерина Єгорушкіна
0
Поділитись

Лови момент!

Знижка -15% на ВСЕ

Діє до 11:00 30.10.2020

Промокод: YE15

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 15%

Страшна знижка до Halloween!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 31.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%