Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dyskusiya-quot-ukrayina-in-between-klasychna-i-alternatyvni-modeli-hlobalizatsiyi-quot/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дискусія "Україна in-between: Класична і альтернативні моделі глобалізації"

Дискусія "Україна in-between: Класична і альтернативні моделі глобалізації"

Книгарня “Є” та Український інститут стратегій глобального розвитку і адаптації запрошують на дискусію на тему "Україна in-between: Класична і альтернативні моделі глобалізації".

Класична модерна цивілізація, цінності якої тривалий час вважалися загальнолюдськими й недоторканними, втрачає статус єдиного гравця і арбітра. По всьому світі виникають альтернативні проекти, що претендують на місце глобального постачальника цінностей, – Китай, Росія, Туреччина, Іран та інші країни дедалі менше погоджуються з долею реципієнтів західної моделі. Але і всередині самого Заходу зростають альтернативні інтеграційні моделі, про що свідчать такі проекти, як Брекзит, Інтермаріум.

Відтак, наша держава перебуває на межі одразу в двох вимірах. По-перше, Україна залишається на кордоні Європи та Євразії, і кожен з інтеграційних проектів потенційно цікавить залучення такого важливого стратегічного простору. По-друге, жага незалежності в сучасному світі глобалізацій них проектів може призвести до ізоляціонізму та позбавлення суб’єктності. Ситуація ускладнюється відчутним браком державної стратегії подальшої інтеграції і до центрально-східноєвропейського, і до західноєвропейського простору, і до глобального світу загалом. Відтак, Україна зависла в ситуації in-between, де можна перебувати доволі довго, але з ризиком постійної деградації.

Під час розмови намагатимемося окреслити перспективи України з точки зору конкуренції класичної та альтернативних моделей глобалізації, щоб визначти її місце в новому глобальному світі.

Ключові питання:

  • Класична і альтернативні моделі глобалізації.
  • Глобальні і локальні конфлікти сучасного світу, їх природа і шляхи подолання кризових тенденцій.
  • Перспективи і ризики України в інтеграційних проектах.

Учасники розмови:

Олександр Білокобильський — доктор філософських наук, професор, фахівець із модерної раціональності; директор Київського відділення Українського інституту стратегій глобального розвитку і адаптації;
Володимир Гуржи — магістр релігієзнавства, Донецький національний університет ім. В. Стуса (м. Вінниця), фахівець із питань ідеологічних особливостей релігійно мотивованих глобальних проектів.
Роман Додонов — філософ, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії, Донецький національний університет ім. В. Стуса (Вінниця).
Модератор — Руслан Халіков, кандидат філософських наук, президент Молодіжної асоціації релігієзнавців, вчений секретар Українського інституту стратегій глобального розвитку і адаптації.

Телефон: (044) 337 97 72.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 25.08.2017 18:30
Учасники: 4
  • - Білокобильський Олександр
  • - Гуржи Володимир
  • - Калениченко Тетяна
  • - Халіков Руслан (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -30% на ВСЕ

Діє до 9:00 04.12.2020

Промокод: CYBER30

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%