Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fdyskusiya-prava-zhinok-nezavershena-sprava-khto-i-yak-sohodni-hovoryt-pro-feminizm-v-ukrayini-u-ramk%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Дискусія «Права жінок: незавершена справа. Хто і як сьогодні говорить про фемінізм в Україні?» у рамках презентації книжки Гілларі Клінтон «Важкі рішення»

Книгарня «Є» та видавництво «Наш формат» запрошують на презентацію книжки Гілларі Клінтон «Важкі рішення» та дискусію на тему «Права жінок: незавершена справа. Хто і як сьогодні говорить про фемінізм в Україні?» за участю Ірини Славінської та Віри Балдинюк. Модераторка – Катерина Аврамчук. Захід відбудеться 25 травня. Початок – о 18.30.

Книга «Важкі рішення» – відверті спогади Клінтон про свою роботу на посаді керівника Держдепартаменту, який відповідає за один з основних напрямків діяльності Адміністрації президента – зовнішню політику. У своїй книзі Держсекретар постає перед нами і як сильна жінка-політик, і як любляча донька, дружина та матір. Клінтон довелося працювати в непрості часи, які вимагали важких рішень. Саме про ці рішення вона відверто розповідає у своїх мемуарах.

Ця книжка – для якнайширшого кола читачів, яким цікава історія, політика та життя видатних людей. Вона розповідає нам про те, що відбувалося за «зачиненими дверима»: проливає світло на війну в Афганістані та злісну проблему США – Сирію; показує, як Америка змогла вийти зі скандалу з WikiLeaks, не втративши обличчя; укотре порушує такі важливі питання, як проблема зміни клімату та порушення прав людини.

Гілларі Родем Клінтон – юристка, колишня Перша леді, сенаторка від штату Нью-Йорк, кандидатка у президенти США на виборах 2008 та 2016 років, 67 Держсекретар США.

Вихід українською та презентація книги є черговим добрим приводом поговорити про права жінок в Україні, про проблеми, які ми маємо на шляху розбудови громадянського суспільства; про те, які виклики стоять перед сучасними жінками в Україні; чому права жінок – досі незавершена справа; зрештою, про те, як правильно приймати важкі рішення.

Учасниці: журналістка, літературний критик Ірина Славінська; редакторка онлайн-журналу «Коридор» Віра Балдинюк. Модераторка — Катерина Аврамчук.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Discussion entitled Women’s Rights: In-Process Job. Who and How is Talking of Feminism in Ukraine Nowadays? in the frames of the presentation of Hard Choices book by Hillary Clinton (Kyiv)

YE Bookstore and Nash Format Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Vazhki Rishennya (Hard Choices) book by Hillary Clinton and discussion entitled Women’s Rights: In-Process Job. Who and How is Talking of Feminism in Ukraine Nowadays? with the participation of Iryna Slavinska and Vira Baldynyuk. Kateryna Avramchuk is the moderator. The event will take place on May 24.

Beginning at 6:30 p.m.

Hard Choices book presents honest memoirs by Hillary Clinton telling of her activity as US Secretary of State. The book describes strong woman, politician and caring daughter, wife and mother.

The book is intended for a wide audience of readers interested in history, politics and life of famous people. It tells of closed-door details revealing secrets of the war in Afghanistan and US issue of Syria, America’s coping with WikiLeaks scandal, climate change and violations of human rights.

Publication of the Ukrainian translation of the book and its presentation is a fitting occasion to discuss women’s rights in Ukraine.

***

Address: YE Bookstore 3, Lysenka Street Zoloti Vorota Metro Station Tel. (044) 235 88 54

Free admission Media partner: The Ukrainian Week

25.05.2016 18:30 0
Поділитись
minimized discount