Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dyskusiya-postlyudstvo-spalni-rajony-ta-charivni-mechi-fenomen-suchasnoyi-polskoyi-fantastyky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дискусія «Постлюдство, спальні райони та чарівні мечі: феномен сучасної польської фантастики»

Дискусія «Постлюдство, спальні райони та чарівні мечі: феномен сучасної польської фантастики»

Книгарня «Є», «Видавництво Жупанського» та видавництво «Рідна мова» запрошують на дискусію «Постлюдство, спальні райони та чарівні мечі: феномен сучасної польської фантастики». Учасники: Марія Шагурі, Володимир Арєнєв, Ліна Квітка та Олексій Жупанський. Захід відбудеться 29 січня. Початок – о 18:30. Модератор – Михайло Назаренко. 

Ми не зчулися, як польська фантастика посіла доволі вагоме місце у світовому каноні і тепер всі зачитуються Сапковським, Орбітовським, Веґнером, Збєшховським, Раком, Ґжендовичем та багатьма іншими чудовими польськими фантастами, які представляють не лише найширший спектр усіх сучасних фантастичних напрямів і жанрів, але й сміливо проторюють стежки до геть нових і незвичних фантастичних субжанрів.

Під час дискусії можна дізнатися, що ж відбувається із польською фантастикою, які передумови її сьогоднішнього розквіту, на яких письменників і книжки варто звернути увагу, і кого з них вже опублікували українською, а хто є у найближчих видавничих планах.

Учасники:

Марія Шагурі – культурологиня, перекладачка, редакторка, співзасновниця Kyiv Comic Con та кураторка проекту видання коміксів DC українською у видавництві «Рідна мова».

Володимир Арєнєв – письменник, знавець і популяризатор, світової і польської зокрема фантастики, літературний агент, лектор курсів письменницької майстерності.

Ліна Квітка – ілюстраторка, історикиня моди, фотографка

Олексій Жупанський – видавець, письменник

Модерує дискусію Михайло Назаренко – літературознавець, критик, письменник.

Вхід вільний

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 29.01.2020 18:30
Учасники: 5
  • - Марія Шагурі
  • - Володимир Арєнєв
  • - Ліна Квітка
  • - Олексій Жупанський
  • - Михайло Назаренко (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку