Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dyskusiya-nova-evropa-chy-mozhe-dukhovnist-peremohty-populizm-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дискусія «Нова Європа: Чи може  духовність перемогти популізм?»

Дискусія «Нова Європа: Чи може духовність перемогти популізм?»

Книгарня «Є», Центр «Нова Європа» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на публічну дискусію «Нова Європа: Чи може духовність перемогти популізм?» з нагоди виходу книжки «Нова Європа», що відбудеться 17 грудня. Учасники: владика Борис (Ґудзяк), Мар’яна Савка. Початок – о 18:30. Модераторка – Катерина Зарембо.

Під час дискусії владика Борис (Ґудзяк) і Мар’яна Савка поділяться з аудиторією своїми рефлексіями щодо візії Нової Європи. Що криється за популярним гаслом «Україна – це Європа»? Чи лише географічне розташування та історичний контекст, чи спільні цінності та схожа ментальність? Чи потрібно Україні членство в ЄС? Як наша держава може вплинути на розвиток Європи і водночас як може змінитися сама?

У збірці есеїв «Нова Європа», ініційованій Центром «Нова Європа» та «Видавництвом Старого Лева», відомі українці-інтелектуали – історики, політики, журналісти, релігійні та громадські діячі – розповідають про своє бачення України та її місце в Європі. Вони діляться нетривіальними думками, які будуть цікаві і скептикам, і оптимістам, а також тим, хто намагається сформувати власну візію розвитку нашої країни.

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 17.12.2018 18:30
Учасники: 3
  • - владика Борис (Ґудзяк)
  • - Мар’яна Савка
  • - Катерина Зарембо (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку