Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dyskusiya-mystetstvo-navchaty-innovatoriv-z-nahody-vykhodu-knyzhky-toni-vagnera-ta-teda-dintersmita-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дискусія «Мистецтво навчати інноваторів» з нагоди виходу книжки Тоні Ваґнера та Теда Дінтерсміта «Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя»

Дискусія «Мистецтво навчати інноваторів» з нагоди виходу книжки Тоні Ваґнера та Теда Дінтерсміта «Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя» .

Книгарня «Є» та видавництво «Наш Формат» запрошують на дискусію «Мистецтво навчати інноваторів» з нагоди виходу книжки Тоні Ваґнера та Теда Дінтерсміта «Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя». Учасники: Іван Примаченко, Інна Совсун, Єгор Стадний.

Дискусія обертатиметься навколо ідеї трансформації освіти у сучасному світі. Йтиметься про навички, які необхідно освоїти у школі для досягнення успіху в XXI столітті, про креативні підходи та творчий дух у навчанні. Ключові гравці простору інноваційної освіти в Україні говоритимуть про те, що краще: змушувати учнів чи студентів шукати правильну відповідь чи заохочувати винаходити нові творчі підходи? Тако у фокус пораплять практики європейських і американських навчальних закладів та реформування освіти в Україні.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 12.12.2017 18:30
Учасники: 3
  • - Іван Примаченко
  • - Інна Совсун
  • - Єгор Стадний
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку