Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fdyskusiya-mayaky-ta-dorohovkazy-perekladnoyi-dytyachoyi-literatury%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Дискусія «Маяки та дороговкази перекладної дитячої літератури»

Книгарня «Є» та сайт «ЛітАкцент» запрошують на літературну дискусію «Маяки та дороговкази перекладної дитячої літератури». Учасники: Валентина Вздульська, Іван Малкович.

Мало хто нині може дорікнути українському ринку дитячої літератури недостатньою насиченістю. Проте появу цього безміру найменувань в ошатних обкладинках із яскравими ілюстраціями на полицях книгарень уможливила суттєва й кропітка робота протягом останніх навіть не років, а десятиліть. Нині «потяг» перекладної дитячої літератури став на більш-менш надійну «колію» – втім, далі її... доводиться прокладати у все більшій кількості напрямків. Про те, що визначало і вказувало шлях українським перекладам класики та новинок світового дитліту та як міняються ці орієнтири сьогодні, поговоримо з експертами.

Учасники:

 • Іван Малкович – поет, засновник, директор та головний редактор видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» – першого в незалежній Україні видавництва дитячої літератури, де, зокрема, було видано в українських перекладах серію романів Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера
 • Валентина Вздульська – письменниця, літературна оглядачка, співзасновниця сайту про дитячу літературу «Казкарка» та щорічного «Рейтингу критика», яким відзначаються найкращі дитячі та підліткові книжки. Адреса Книгарні «Є»: м. Київ, вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота» Телефон: (044) 235 88 54 Вхід вільний.


  Вхід вільний.
  Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

 • Адреса: Київ, Вул. Лисенка, 3 18.12.2017 18:30
  Учасники: 2
  • - Валентина Вздульська
  • - Іван Малкович
  0
  Поділитись