Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dyskusiya-mayaky-ta-dorohovkazy-perekladnoyi-dytyachoyi-literatury/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дискусія «Маяки та дороговкази перекладної дитячої літератури»

Книгарня «Є» та сайт «ЛітАкцент» запрошують на літературну дискусію «Маяки та дороговкази перекладної дитячої літератури». Учасники: Валентина Вздульська, Іван Малкович.

Мало хто нині може дорікнути українському ринку дитячої літератури недостатньою насиченістю. Проте появу цього безміру найменувань в ошатних обкладинках із яскравими ілюстраціями на полицях книгарень уможливила суттєва й кропітка робота протягом останніх навіть не років, а десятиліть. Нині «потяг» перекладної дитячої літератури став на більш-менш надійну «колію» – втім, далі її... доводиться прокладати у все більшій кількості напрямків. Про те, що визначало і вказувало шлях українським перекладам класики та новинок світового дитліту та як міняються ці орієнтири сьогодні, поговоримо з експертами.

Учасники:

 • Іван Малкович – поет, засновник, директор та головний редактор видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» – першого в незалежній Україні видавництва дитячої літератури, де, зокрема, було видано в українських перекладах серію романів Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера
 • Валентина Вздульська – письменниця, літературна оглядачка, співзасновниця сайту про дитячу літературу «Казкарка» та щорічного «Рейтингу критика», яким відзначаються найкращі дитячі та підліткові книжки. Адреса Книгарні «Є»: м. Київ, вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота» Телефон: (044) 235 88 54 Вхід вільний.


  Вхід вільний.
  Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

 • Адреса: Київ, Вул. Лисенка, 3 18.12.2017 18:30
  Учасники: 2
  • - Валентина Вздульська
  • - Іван Малкович
  0
  Поділитись

  ЛОВИ МОМЕНТ

  Знижка -35% майже на ВСЕ

  Діє до 21:00 14.05.2021

  Промокод: 35-READ

  *діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

  Отримай знижку 35%