Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fdyskusiya-filosofiya-dlya-yevropejskoyi-molodi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Дискусія «Філософія для європейської молоді»

Книгарня «Є» та видавництво «Дух і Літера» запрошують на дискусію “Філософія для європейської молоді» з нагоди виходу підручника «Філософія» Марії Фюрст та Юрґена Тринкса в перекладі Вахтанґа Кебуладзе.

Філософ, журналіст, священик та редактор поговорять про те, навіщо видавати підручник з філософії, розрахований на учнів старших класів, в країні, де вивчення філософії не передбачено шкільною програмою. Філософія розвиває критичне мислення, надає глибокого сенсу спілкуванню, пробуджує смак до читання, тренує уяву та вчить дивуватись. У неї багато чеснот, та чи є для неї місце в сучасній школі і публічному просторі загалом?

Автори прагнули не порушувати у підручнику питання, які варто спрямовувати до самих текстів. Розробляти власні питання – це те, що є найціннішим у філософуванні. У книжці не порушено надто багато питань. Тексти тут презентовано в такий спосіб, щоби дати читачам змогу самостійно порушувати питання і проблеми на рівні, що відповідає великій філософській традиції.


Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Київ, Вул. Лисенка, 3, 19.12.2017 18:30
Учасники: 4
  • - Вахтанґ Кебуладзе
  • - Юрій Макаров
  • - Войчех Сурувка
  • - Олексій Сігов
Дивитись усі
0
Поділитись