Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dyskusiya-dlya-molodykh-batkiv-na-temu-yak-zberehty-i-zmitsnyty-stosunky-v-sim-yi-na-osnovi-motyvats/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дискусія для молодих батьків на тему «Як зберегти і зміцнити стосунки в сім’ї» на основі мотиваційної книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато»

Дискусія для молодих батьків на тему «Як зберегти і зміцнити стосунки в сім’ї» на основі мотиваційної книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато»

Книгарня “Є” та видавництво “Мандрівець” запрошують на презентацію мотиваційної книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато», що відбудеться у форматі дискусії для молодих батьків на тему «Як зберегти і зміцнити стосунки в сім’ї» 12 червня. Початок – о 18:30.

Ця книжка – результат авторських пошуків відповіді на запитання, чи існує ідеальний тато і яким він мав би бути. Автобіографічні нотатки про перший рік життя у ролі тата переплітаються з принципами, які допомогли молодому батькові, з екскурсами в минуле.

«Моє найбільше бажання, щоб кожна дитина зростала у великій і щасливій сім'ї. Моя радість – бачити люблячі сім'ї. Чесно кажучи, це головна причина, задля чого я і написав цю книжку.  І якщо хоча б одній людині вона допоможе поліпшити взає­мини в сім'ї або  стати кращим  батьком  –  це  буде  для  мене  найбільшою  радістю. Для дружини найскладнішим є перший рік материнства. Їй страшно. Їй важко. У неї повністю змінюється гормональний фон. І саме в цей момент хлопчик  усередині молодого  тата  повинен остаточно стати  чоловіком» (В. Багненко).

Для тих, хто планує стати батьком і утвердитися в цій ролі, а також тих, хто підтримує молодих татів у цьому їхньому прагненні.

Володимир Багненко  - маркетолог,    підприємець,    блогер,    письменник. Народився  і  виріс  у  Херсоні. Закінчив  Херсонський національний технічний університет (зовнішньоекономічна діяльність) і Львівський національний  університет  (журналістика). Зараз  мешкає  з  сім’єю у  Києві.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 12.06.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Володимир Багненко
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку