Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fdyskusiya-blogeriv-chytaj-iz-namy-yak-knyzhkovi-blogy-propahuyut-chytannya%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Дискусія блоґерів «Читай із нами! Як книжкові блоґи пропагують читання»

Книгарня «Є» запрошує на зустріч із авторами шести книжкових інтернет-проектів в українській мережі. Захід відбудеться 22 червня. Початок – о 18.30.

Під час зустрічі п’ятеро блоґерів презентують свої книжкові проекти й розкажуть, чому вони – троє журналістів,  ІТ-копірайтер та бариста – взялися їх вести:

  • Ведуча про-феміністського читацького блоґу Vaenn Ксенія Сокульська розповість, як це – зануритися у книжки, написані лише жінками.
  • Авторка блоґу «Етажерка» Ксеня Кисіль розкаже про практику книжкових блоґів у світі й те, ким є люди, які ними займаються, про що вони пишуть і які правила встановлюють. А також про власний досвід ведення блоґу: для чого, як, і про що.
  • Ведучий топового українського буктьюб-каналу «Літогляди Сущука» Максим Сущук, спираючись на власний семирічний досвід в англомовному копірайтингу, розкаже, чому люди стали менше читати і як це можна змінити з комерційної точки зору.
  • Авторка відомого в столиці фотоблоґу «Подземное киевское чтение» Настя Бондаренко розповість про те, що читають пасажири метро протягом останніх двох років і навіщо підглядати за людьми, а також – про подібні проекти у світі.
  • Модераторка розмови Катерина Толокольнікова поділиться досвідом ведення свого фотоблоґу What are you reading? Його героями стали понад 30 незнайомців із книжками в руках, яких вона зустріла в Києві, Цюріху та Берліні й запитала про враження від книг у процесі їх читання.

Блоґери обговорять, чи сприяють книжкові інтернет-ініціативи та їхні власні проекти популяризації читання, а ще одна учасниця заходу – журналістка Тетяна Кисельчук – розповість про нетривіальні способи промоції літератури. Її спецпроект у виданні Artmisto присвячений тому, як за допомогою тісної взаємодії видавництв із лідерами думок, лекторами, благодійними фондами та фестивалями можна вивести літературу на інший рівень.

Запрошуємо до розмови всіх – книголюбів, видавців, журналістів і тих, хто замислювався про створення власного книжкового блоґу / Youtube-каналу / медіа.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Discussion of bloggers entitled Read with Us! Book Blogs Promoting Reading (Kyiv)

YE Bookstore has the pleasure to invite you to the meeting with authors of six Ukrainian Internet book projects. The event will take place on June 22.

Beginning at 6:30 p.m.

Participants

  • Kseniya Sokulska, moderator of Vaenn Feminist book blog;
  • Ksenya Kysil, author of Etazherka blog;
  • Maksym Sushchuk, moderator of Sushchuk’s LitReviews, popular Ukrainian BookTube Channel;
  • Nastya Bondarenko, author of Underground Kyiv Reading, famous photoblog;
  • Kateryna Tolokolnikova, author of What are you reading? photoblog, is the moderator.

Bloggers will discuss the impact of Internet book initiatives and their own projects on popularization of reading, while another participant, journalist Tetyana Kyselchuk, will talk about unconventional ways of literature promotion and present her Artmisto project.

All the book lovers, publishers, journalists and all those planning to launch their own book blog / Youtube channel/ media resource are welcome to the event.

***

Address: YE Bookstore 3, Lysenka Street Zoloti Vorota Metro Station Tel. (044) 235 88 54

Free admission Media partner: The Ukrainian Week

22.06.2016 18:30 0
Поділитись