Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dyskusijnyj-yurydychnyj-klub-sudyty-po-sovisti-ukrayinskyj-dosvid-rozmova-navkolo-knyzhky-brayana-st/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дискусійний юридичний клуб. Судити по совісті: український досвід. Розмова навколо книжки Браяна Стівенсона «Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту»

Дискусійний юридичний клуб. Судити по совісті: український досвід. Розмова навколо книжки Браяна Стівенсона «Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту»

Книгарня «Є» запрошує на дискусійний юридичний клуб і розмову на тему «Судити по совісті: український досвід» навколо книжки Браяна Стівенсона «Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту».

У книжці «Судити по совісті» Браян Стівенсон розповідає історії з власної юридичної практики, які змінять ваше уявлення про милосердя і справедливість. Усі вони показують, які жахливі наслідки спричинює викривлена система правосуддя. Такі проблеми в судочинстві, як змовництво, політичні махінації та правове протистояння, можуть спотворити державний механізм і суспільство загалом. І якщо ми потураємо несправедливому ставленню до інших, то стаємо співучасниками злочину.

Дискусія відбуватиметься навколо книжки Браяна Стівенсона із залученням і використанням правових прецедентів і кейсів з практики адвокатів Ібрагіма Татієва та Олега Веремєєнка. Вони розкажуть про власні досвіди, спробують розкрити дражливі питання української кримінальної процесуальності.

Ібрагім Татієв – адвокат, займається, за його словами, «кримінально-процесуальною аритмологією». Старший радник юстиції у відставці. Учасник мережі акцій термінової допомоги Amnesty International з порятунку жертв свавілля влади в країнах з «морально недорозвиненими» режимами.

Олег Веремєєнко – адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини. Представляв інтереси Олеся Ульяненка у резонансній справі проти Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.


Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 31.03.2018 16:00
Учасники: 3
  • - Ібрагім Татієв
  • - Олег Веремєєнко
  • - Модераторка – Олена Можайкіна
Дивитись усі
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%