Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dyskusijnyj-filosofskyj-klub-martin-gajdeger-ekzystentsijna-analityka-dasein/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дискусійний філософський клуб. Мартін Гайдеґер: «Екзистенційна аналітика Dasein»

Дискусійний філософський клуб. Мартін Гайдеґер: «Екзистенційна аналітика Dasein»

Книгарня «Є» та Club of Creative Philosophy запрошують на дискусійний філософський клуб і чергову розмову про філософію Мартіна Гайдеґера «Екзистенційна аналітика Dasein».

«Питання про буття це завжди одночасно також питання про сенс буття», не втомлюється повторювати Гайдеґер на початку своєї найвідомішої праці «Буття та час». Чи не є проблема сенсу буття найскладнішою, але ймовірно також найшляхетнішою з тих, які філософія може перед собою ставити? Тисячоліттями геніальні мислителі розробляли онтологічні проекти, проблематизуючи існуюче взагалі та його сенс. Філософи аналізували та оприявнювали категорії сущого або категорії розуму та за їх допомогою намагалися систематизувати та пояснити доступний нам в пізнанні світ.

Та неможливо досвідчувати буття, не досвідчуючи буття людини (Dasein), зазначає Гайдеґер, адже саме в нашому безпосередньому бутті ми маємо доступ до того, що є буття взагалі. Категорії буття людини – це екзистенціали. Отже саме через екзистенійну аналітику людського буття (Dasein) лежить шлях до прояснення онтологічних питань. Що означає, що субстанція людини – це екзистенція, та як Гайдеґер доходить думки, що сенс буття – це час, ми поговоримо на наступній зустрічі в суботу.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 07.04.2018 15:00
Учасники: 4
  • - Микола Рябчук
  • - Максим Стріха
  • - Людмила Таран
  • - Олександр Гриценко
Дивитись усі
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 21.01.2021

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%