Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fdukhovnist-na-chas-vijny-prezentatsiya-knyzhky-vijskovoho-kapelana-andriya-zelinskoho-amp-amp-quot-s%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Духовність на час війни: презентація книжки військового капелана Андрія Зелінського "Соняхи"

Книгарня "Є" та "Видавництво Старого Лева" запрошують на презентацію книжки отця капелана Андрія Зелінського "Соняхи", яка відбудеться 14 жовтня. Початок - о 18.00. 14 жовтня – День захисника України. Це день, який зараз (особливо зараз) відгукується в нас всіх новими гранями та повертаємо до роздумів. Не випадково, саме у День захисника України та у день святої Покрови Пресвятої Богородиці презентуємо книжку військового капелана Андрія Зелінського «Соняхи. Духовність на час війни». Це книга історій, вдячності і пам’яті. Про вміння пам’ятати, вміння бачити і співпереживати говоритимемо у середу, 14 жовтня, у київській книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3). Андрій Зелінський розповість не стільки про саму книгу, як про людей, яким вона присвячена. Модеруватиме зустріч Юлія Тичківська.

«Соняхи. Духовність на час війни» - книжка, написана військовим капеланом, який постійно здійснює своє служіння в зоні АТО, стоїть пліч-о-пліч із тими, про кого пише, підтримує їх і проводжає в останню путь. Вона – про друзів і для друзів, а тому написана з любов’ю та щирою вдячністю. Тут зібрані тексти про глибоке і про глибоко людське, про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину на сонце, а наш спільний біль – на радість спільної надії. Адже хлопці, про яких ідеться, – молоді офіцери Збройних Сил України, – втілення відданої та жертовної служби своєму народу, щирої, щедрої та до кінця вірної любові. Відтак книжка водночас є даниною світлій пам’яті тим, хто в час, коли Україну огорнула непроглядна темрява, соняхами запалали на полях української журби.

«Ця збірка є також скромною даниною пам’яті – надзвичайно щирою і дуже відвертою – усім, хто пройшов крізь моє життя і назавжди залишився сторожем вічності на якомусь із полів українського Сходу, - каже Андрій Зелінський. - Писалося упродовж року воєнного протистояння у різних неспокійних і гарячих точках сьогоднішнього фронту. Інколи думки народжувались «там», а викристалізовувались у слово уже «тут». Тексти справжні, як і образи та почуття, в них описані. Ця книга про друзів і для друзів, а тому написана з любов’ю та глибокою й щирою вдячністю. Саме їхні світлі погляди заглядають з її сторінок до сумління та серця українського читача. З цими хлопцями, молодими офіцерами Збройних Сил України, я познайомився і заприятелював майже десятиліття тому, протягом їхніх курсантських років у Академії сухопутних військ у Львові. З деякими із них підтримував спілкування упродовж усього цього часу, а згодом перетинався на стежках сьогоднішньої війни. Для мене особисто вони – втілення відданої та жертовної служби своєму народу, щирої, щедрої та до кінця вірної любові. Коли Україну підступно підштовхнули в жорстокий безлад кровопролиття, і рідну землю огорнула непроглядна темрява, вони запалали соняхами на полях української журби. Ці тексти про глибоке і про глибоко людське. Вони – про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину на сонце, а наш спільний біль – на радість спільної надії».

Адреса книгарні "Є": вул. Лисенка, 3 метро "Золоті ворота" Вхід вільний. Медіа-партнер заходу тижневик "Український тиждень"

14.10.2015 18:00 0
Поділитись