Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fdialohy-z-soboyu-ta-zi-svitom-u-kyyevi-prezentatsiya-knyzhky-velvla-chernina-verlibry%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Діалоги з собою та зі світом у Києві. Презентація книжки Велвла Черніна «Верлібри»

Книгарня «Є» та видавництво «Кальварія» запрошують на презентацію книжки Велвла Черніна «Верлібри», яка відбудеться у п'ятницю, 1 липня. Початок – о 17.00.

Велвл Чернін – єврейський поет (ідиш), етнограф, літературознавець і перекладач. Сьогодні він мешкає на краю Юдейської пустелі (поселення Кфар-Ельдад) та є громадянином країни, яка має свою територію АТО й величезний досвід захисту своїх інтересів. Народився у Москві, але має українські корені – його мати з Пирятина (Полтавщина), де він бував у дитинстві і, завдяки цьому, вже в дорослому віці вивчив самотужки українську. Він переклав івритом «Слово о полку Ігоревім» і був одним із укладачів «Антології єврейської поезії» в українських перекладах з їдишу (Київ, 2007 та 2011). В Ізраїлі видано шість його поетичних збірок їдишем та одна івритом, а окремі поезії Велвла Черніна вийшли у перекладах англійською, французькою, німецькою, російською та українською мовами (українською його перекладали Юрко Прохасько, Петро Рихло та Валерiя Богуславська). Крім того, Велвл Чернін є батьком шістьох дітей та романтиком, переконаним в існуванні безумовних цінностей, і ця непохитна віра поєднується в його поезіях з рефлексіями різних рівнів, діалогами не лише з собою, але й зі світом.

«Верлібри» вийшли в авторських перекладах поезій з івриту та їдишу в редакції знаного українського поета, перекладача та літературного критика Петра Коробчука та з ілюстраціями легендарного Моше Гімейна.

… від окремих віршів на очах блищали сльози. Інші – викликали посмішку від тонкого гумору і глибини автора. А це ні з чим не порівнянне духовне й естетичне задоволення. Безумовно, книга зіткана з особистого й таємного, тому гідна особливої уваги. Вона чарівна! – ділиться враженнями від «Верлібрів» В. Черніна художниця, авторка казок для дітей та Президент Асоціації корпоративних медіа України Оксана Тодорова.

Гості та учасники презентації:

 • Велвл Чернін, письменник, перекладач, етнограф;
 • Віталій Портников, український журналіст і публіцист; оглядач радіо «Свобода» і постійний автор аналітичних статей в українських і російських виданнях;
 • Євгенія Кононенко, письменниця, перекладачка і культуролог;
 • Михайло Гольд, головний редактор київської єврейської газети «Хадашот»;
 • Олександр Ройтбурд, український художник;
 • Петро Мацкевич, видавець, видавництво «Кальварія».

Модераторка – Ксенія Мацкевич, PR-директор видавництва «Кальварія», керівник PR-агенції PR-Prime Company.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Dialogues with Oneself and the World in Kyiv: presentation of The Vers Libres book by Velvl Chernin (Kyiv)

YE Bookstore and Calvaria Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of The Vers Libres book by Velvl Chernin. The event will take place on Friday, July 1.

Beginning at 5 p.m.

Velvl Chernin is the Jewish poet writing in Yiddish, ethnographer, theorist of literature and translator.

The Vers Libres book includes the author’s translations of poems from Hebrew and Yiddish edited by Petro Korobchuk, famous Ukrainian poet, translator and literary reviewer, and illustrated by legendary painter Moshe Himein.

Guests and participants of the presentation

 • Velvl Chernin, writer, translator and ethnographer;
 • Vitaliy Portnykov, Ukrainian journalist and publicist; observer of Radio Svoboda and author of analytical articles being regularly published in Ukrainian and Russian media;
 • Yevheniya Kononenko, writer, translator and cultural studies scholar;
 • Mykhaylo Gold, editor-in-chief of Hadashot Jewish Kyiv-based newspaper;
 • Oleksandr Roytburd, Ukrainian painter;
 • Petro Matskevych, publisher from Calvaria Publishing House.

Kseniya Matskevych, PR director of Calvaria Publishing House and head of PR-Prime Company PR Agency, is the moderator of the meeting.

***

Address: YE Bookstore 3, Lysenka Street Zoloti Vorota Metro Station Tel. (044) 235 88 54

Free admission Media partner: The Ukrainian Week

01.07.2016 17:00 0
Поділитись