Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/dialohy-z-filosofom-zustrich-iz-sibe-shaapom-niderlandy-prezentatsiya-knyzhky-detox-dialohy-z-filoso/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Діалоги з філософом: зустріч із Сібе Шаапом (Нідерланди). Презентація книжки «DETOX. Діалоги з філософом: ресентимент та політика»

Книгарня «Є» та видавництво «Бланк-Прес» запрошують на зустріч із всесвітньо відомим філософом Сібе Шаапом (Нідерланди) в рамках презентації книжки «DETOX. Діалоги з філософом: ресентимент та політика». Захід відбудеться 19 жовтня. Початок – о 19.00.

Книжка «DETOX. Діалоги  з філософом: ресентимент та політика» — це відповіді на питання, які виникають при пошуку інструментів впливу на розвиток держав, при виборі шляху і розумінні, як цей вибір відбувається. Укнижці йдеться про формування системи цінностей; про «совок» і те, як з нього вирватися; про війну та її причини; про популізм та його наслідки; про ресентимент, який змушує шукати винного в твоїх невдачах, який, є «мстивою отрутою», про пошук протиотрути – про детоксикацію суспільства.

У книзі використано роботи Олександра Глядєлова – фотографа-документаліста.

Учасники заходу:

Сібе Шаап (Sybe Schaap) – голландський філософ, сенатор, дослідник проблем тоталітарного суспільства в умовах марксизму і філософії Фрідріха Ніцше. Один із небагатьох сучасних європейських мислителів, якийпорушує питання етики. В Україні друком вийшли книги — "Людина як міра", "Нездатність забувати", "Здійснення філософії", «Прощання із Всемогутнім: переоцінка етичного життя», «Мстива отрута».

Наталя Погожева – економістка, українська громадська діячка.

Олена Нагорна – журналістка.

Адреса книгарні Є: вул. Лисенка, 3, м. “Золоті Ворота”. Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

19.10.2016 19:00 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

ЗУСТРІЧАЙТЕ АКЦІЮ

1+1=3

До кінця акції:
20 год.
56 хв.
20 сек.
Деталі акції

*Діє на весь асортимент.

Акція 1+1=3
Отримай знижку