Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/chytatskyj-klub-litaktsentu-obhovorennya-romaniv-dotsya-tamary-gorikha-zernya-ta-za-spynoyu-gasky-sh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Читацький клуб «ЛітАкценту». Обговорення романів «Доця» Тамари Горіха Зерня та «За спиною» Гаськи Шиян

Читацький клуб «ЛітАкценту». Обговорення романів «Доця» Тамари Горіха Зерня та «За спиною» Гаськи Шиян

Книгарня «Є» та портал «ЛітАкцент» запрошують на обговорення романів «Доця» Тамари Горіха Зерня (видавництво «Білка») та «За спиною» Гаськи Шиян (видавництво «Фабула») в рамках читацького клубу «ЛітАкценту». Почесна гостя зустрічі – письменниця і волонтерка Тамара Горіха Зерня. Захід відбудеться 12 грудня. Початок – о 18:30. Модераторка – Богдана Романцова.

Говоритимемо про:

  • український контекст: головний роман про війну (буде) написаний жінкою?
  • література факту: як писати про живі рани
  • не лише фронт: теми і підтексти романів про війну
  • пам'ять, травма, ідентичність – вічні питання воєнної літератури
  • і твоя війна: такі різні фокуси зору на спільну тему

Тамара Горіха Зерня (справжнє ім’я Тамара Дуда) – волонтерка, письменниця, перекладачка. У 2019-му написала роман «Доця» про Наталію, донецьку волонтерку, яка на власні очі бачить початок російської агресії у місті. Оксана Забужко в авторській колонці для видання «Deuthsche Welle» зазначила, що внесла б «Доцю» до списку обов'язкової до прочитання мемуаристики. Прототипом головної героїні роману стала реальна волонтерка з Донецька, переселенка до Львова. Світлини для ілюстрацій безкоштовно надав воєнний фотограф Дмитро Муравський.

Гаська Шиян – українська письменниця і перекладачка. У 2012 році переклала роман букерівського лауреата Ді-Бі-Сі П'єра «Світло згасло в Країні Див». У 2014-му вийшов дебютний роман Гаськи Шиян «Hunt, Doctor, Hunt» («ВСЛ»). У 2019-му видано роман «За спиною». Марта, успішна hr’ка ІТ-компанії насолоджується безпечним життя середнього класу, де є місце для всіляких задоволень, однак немає – для депресії, втрати і політики. Втім, війна завжди бере своє: і ось вже Мартин хлопець Макс потрапляє під чергову хвилю мобілізації. Як би не хотілося, жити безтурботно жінка вже не зможе. Втім, і відмовлятися від звичного комфортного існування не бажає. Текст «За спиною» – не про героїчну воїтельку на фронті чи волонтерку поруч із ним, а про те, як війна непомітно вплітається і захоплює життя тих, хто не планував її навіть помічати. Роман «За спиною» було відзначено Літературною премією Європейського Союзу.

Вхід вільний

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 12.12.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Тамара Горіха Зерня
  • - Богдана Романцова (модераторка)
0
Поділитись

Шалена ніч!

Тримай 25% на ВСЕ

Діє до 11:00 29.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%