Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/chuyu-bachu-vidchuvayu-prezentatsiya-piznavalnoho-dyptykhu-tvorchoyi-majsterni-agrafka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Чую, бачу, відчуваю»: презентація пізнавального диптиху творчої майстерні «Аґрафка»

«Чую, бачу, відчуваю»: презентація пізнавального диптиху творчої майстерні «Аґрафка»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на зустріч із творцями диптиху «Голосно, тихо пошепки» та «Я так бачу» Романою Романишин та Андрієм Лесівим, відзначеного головною премією Болонського ярмарку дитячої книги 2018.

Під час презентації творча майстерня «Аґрафка» розповість про те, як вони творили свої книги-картинки і як гармонійно поєднували пізнавальне з філософським. Як зобразити звук, передавши увесь спектр його барв? Як навчитися бачити не лише очима? Що може нам сказати тиша, а що з найважливішого є заховане від людського ока?

«Голосно, тихо, пошепки» – пізнавальна книжка про слух, звук і тишу, про голос і мовчання, про звуки, які ми чуємо і яких не чуємо. Про те як важливо слухати і чути один одного. Ця книга «звучить» багатьма голосами – яскравими кольорами та багатьма цікавими фактами, промовистими візуальними образами. «Голосно, тихо, пошепки» удостоїлася багатьох нагород, серед яких BIB PLAQUE від Бієнале Ілюстрації у Братиславі, а права на видання книги купили видавництва Франції, Іспанії, Японії, Китаю і Бразилії.

Логічним продовженням книги про слух є «Я так бачу» – завершальна частина пізнавальної серії від «Аґрафки», яка розповідає про зір і бачення, про видиме і невидиме. «Яка будова наших очей? Скільки кольорів ми здатні бачити? Хто має найкращий зір на планеті? Які візуальні символи оточують нас щодня і що вони означають? Як не заблукати в світі, не бачачи його? Ці та багато інших питань і фактів переплітаються в книзі з роздумами про філософське бачення світу та про речі важливі, але мало помітні, – розповідають автори книжки Романа Романишин та Андрій Лесів. – Героїня книги загляне в окуляр мікроскопа і телескопа, подивиться на світ очима різних тварин, приміряє десятки окулярів, а згодом зустріне когось особливого, хто навчить дивитися на світ не лише очима, а й відчути його на дотик, слух, запах, смак. Наскрізним візуальним елементом у книзі є крапка. Вона є і Сонцем, і зіницею, і крапкою в шрифті Брайля, горошком на сукні чи зіркою в нічному небі».

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 20.02.2018 19:00
Учасники: 3
  • - Романа Романишин
  • - Андрій Лесів
  • - Модераторка – Олена Гусейнова
Дивитись усі
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%