Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/bandera-distortion-prezentatsiya-novoho-romanu-oleha-shynkarenka-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Бандера Distortion»: презентація нового роману Олега Шинкаренка у Києві

«Бандера Distortion»: презентація нового роману Олега Шинкаренка у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію нового роману Олега Шинкаренка «Бандера Distortion», яка відбудеться 20 грудня. Початок – о 18:30. Модератор –  Любко Дереш.

«Бандера Distortion» — це не спроба «очорнити» чи «обілити» Бандеру, а на диво «повноколірна» художня історія, яка представляє його реальним героєм та живою людиною. Адже медійний образ Степана Бандери існує завдяки його постійному спотворенню у свідомості мас — і завдяки цьому «спотворенню» Бандера часом набуває абсолютно нового звучання, подібно до музичного ефекту distortion, який змінює звук гітари таким чином, що виникає ніби цілком інший інструмент.

Олег Шинкаренко — письменник, журналіст, «найпослідовніший абсурдист в сучасній українській літературі», автор романів «Кагарлик» (перекладений і виданий англійською 2016 р.), «Перші українські роботи», «Череп», збірки оповідань «Як зникнути повністю» (премія видавництва «Смолоскип»). «Бандера Distortion» — новий історично-авангардний роман Шинкаренка вийшов друком у «Домі Химер» восени 2019 року.

Вхід вільний

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 20.12.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Олег Шинкаренко
  • - Любко Дереш (модератор)
0
Поділитись
Отримай знижку