Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kropyvnytskyj/shevchenko-vs-sohodennya-tochky-neperetynu-pomcheni-ivanom-dzyuboyu-rozmova-z-literaturoznavytseyu-n/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Шевченко vs сьогодення: точки неперетину, помчені Іваном Дзюбою»: розмова з літературознавицею Надією Частаковою в проєкті «Lectorium»

«Шевченко vs сьогодення: точки неперетину, помчені Іваном Дзюбою»: розмова з літературознавицею Надією Частаковою в проєкті «Lectorium»

Книгарня «Є» запрошує на розмову з літературознавицею Надією Частаковою «Шевченко vs сьогодення: точки неперетину, помічені Іваном Дзюбою» у рамках проєкту «Lectorium», яка відбудеться 4 березня. Початок – о 18:00.

Тарас Шевченко як самобутнє мистецьке явище не існує відмежовано від світу. Попри свою самоцінність й унікальність, Шевченко сьогодні є для багатьох невідомим у вимірі свого інтелектуального масштабу. Бо він — самодостатня ідейна площина, унікальна матриця. Це зумовлює ситуацію, що Шевченко  часто стає паралельною реальністю, з якою сучасник не перетинається. А треба, щоб ця реальність перетиналась зі свідомістю української людини. І.Дзюба — один із небагатьох, хто знайшов ці складні й не зовсім «зручні»для нас всіх точки «неперетину» Шевченка із прийдешнім днем — точки «неперетину» того, що мало б вирішити чимало питань.

Як читати Шевченка, щоб у Шевченковому слові сприймався Шевченковий зміст? Чому Шевченко не доходить до сучасника, і часто, не перетинається з його свідомістю? Про ці непрості і цікаві речі поговоримо у нашій книгарні з літературознавицею Надією Частаковою у середу, 4 березня о 18:00. Вхід вільний, приходьте всі!!! Модерує Андрій Домаранський.

Вхід вільний.

04.03.2020 18:00
Учасники: 2
  • - Надія Частакова
  • - Андрій Домаранський (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 11.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%