Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kropyvnytskyj/prezentatsiya-zbirky-korotkoyi-prozy-zviyani-vitrom-bezderzhavnosti-v-kropyvnytskomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірки короткої прози «Звіяні вітром бездержавності» в Кропивницькому

Презентація збірки короткої прози «Звіяні вітром бездержавності» в Кропивницькому

Книгарня «Є» запрошує на презентацію збірки короткої прози «Звіяні вітром бездержавності» (видавництво «Темпора») за участю авторки оповідання «Лілея» Наталії Смірнової, що відбудеться 18 лютого. Початок – о 18:00. Модератор – Андрій Домаранський.

Історична проза – є однією з найпопулярніших жанрів сучасної літератури, бо, цілком закономірно, долі людей і країн в декораціях тих чи інших епох цікавлять українських читачів. З 2017 року видавництво «Темпора» та портал «Літакцент» спільно проводять конкурс історичного оповідання «ProМинуле» для авторів, що пишуть на історичну тематику, а також читачів, які цікавляться минулим.

«Звіяні вітром бездержавності» – це 16 оповідань про те, ким були і чим жили представники української еліти у ХІХ столітті. Книжка містить тексти, що ввійшли до короткого списку другого конкурсу історичного оповідання «ProМинуле», а Наталія Смірнова - одна з його переможниць.

Про непрості життєві сюжети української еліти в антуражі Києва і Харкова, Полтави і Мінська, Гурзуфу і Качанівки ХІХ століття; про специфіку написання короткої прози та про інші твори Наталії Смірнової поговоримо у нашій книгарні у вівторок, 18 лютого, о 18:00. Приходьте обов'язково! Вхід вільний. Модерує Андрій Домаранський.

Вхід вільний.

18.02.2020 18:00
Учасники: 2
  • - Наталія Смірнова
  • - Андрій Домаранський (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%